Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességed alatt milyen...

Terhességed alatt milyen dolgokat tartottál felháboritónak?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, hogy nagy pocakkal állnod kellett a buszon, mindenki téged nézett, de senki nem adta volna át a helyet. Vagy orvosnál mondjuk soron kivül fogadtak mert olyan panaszod volt, a többiek meg beszóltak. Szóval ilyenekre gondolok.
2011. aug. 7. 17:43
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
71%

Sok dolgom, van de erre válaszolnom kell.

Nyíregyháza tirpákparasztok lakta város /senkinek nem ajánlom/

Na szóval állok nagy pocakkal az orvosi rendelőben a legnagyobb influenza járvány közepén, erre megszólal egy jó ideje rokkant nyugdíjas burzsuj nénike, hogy szerintem ő miért ül itt? Várjam ki a soromat mert ő is erre szánta az idejét, pedig a dokinőt előzőleg felhívtam és ő azt mondta, hogy menjek be mindenképpen azért az 1 beutalómért soron kívül.

Másik: még dolgoztam 20 hetesen is a festékboltunkban mikor bejött egy 35 év körüli hapsi, mondja hogy kér 5kg glettet, elég sz@rul voltam aznap, mondtam neki, hogy lenne szíves ön kihozni a másik helyiségből?Erre ő: Na ettől fog a gyerek meghalni, hogy még ennyire se erőlteted meg magad....Mai napig ha meglátom azt a bunkót le tudnám köpni.

2011. aug. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
91%

Én valamelyik nap szálltam be a házunk liftjébe a hugommal és beszáltt egy papa is, nagyon közel volt hozzám, mert kicsi a lift. Én direkt nem néztem rá, de láttam, hogy szépen végigbámul, először a hasam nézi, aztán a fejem és gondolkodik. Alig vártam h felérjünk az emeletünkre és kiszállhassak.

De szerintem engem is 16 évesnek néznek, pedig 23 vagyok. Már várom hogy valaki megkérdezze, hogy hány éves vagyok, azt fogom mondani, hogy 16 :DDD

Ja az utcán tényleg luxus arrébb állni, de ha valaki még bele is ütne a hasamba azt biztos visszaütném.

A tömegközlekedés annyira nem bosszant, tudok még állni. De ha már nehezebb lesz, akkor le fogok ám ülni, akármilyen öregek is vannak rajtam kívül a járművön (akik futnak a megállóig és utána bottal is alig tudnak állni a buszon).

2011. aug. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
91%

Na,igen... a pocak méret... Nem tudom,hogy kedvesek akarnak lenni,vagy ép az ellenkezője,de nekem is folyamatosan jönnek a "hú,jó nagy hasad van!" -ismerősök mondják,de a falra mászom ettől!

A múltkor meg pont az ellenkezője a zöldségesben dolgozó csajtól: jó pici hasad van!


Én is ütköztem már az utcán,a bocsánat kérés dettó elmaradt. Nálunk a postára igyekvő,illetve onnan kijövő emberek szoktak a gyökerek lenni,amikor (2 kisgyerekkel az oldalamon + pocakosan) majd fel löknek a gyerekekkel együtt. Szégyen hogy tán egyedül vagyok a városban,akinek még megmutatták a szülei,hogy mi az az illem!

De herótom van attól is,hogy képesek a 2 lányomra megkérdezni,hogy "mind kettő lány?" Miután -bár szemmel látható- közlöm,hogy igen,akkor egyből jönnek,hogy a harmadik biztos fiú lesz! - mintha szerencsétlenség lenne,ha valakinek 3 lánya lesz! Még nem tudjuk,majd 5 hét múlva derül ki hogy milyen nemű a 3.

De volt már,hogy vad idegen kérdezett rá,hogy "jön a 3. ?"

Komolyan,elgondolkoztam rajta,hogy ha még egyszer valaki megkérdezi,akkor azt mondom,hogy "nekem nem,csak az apukának" és hozzá teszem,hogy én voltam a bébiszitter :-D

Biztos nagyon néznének! :-D


19 évesen engem is meglestek,a doki még le is ordította a fejemet,hogy minek nekem ilyen fiatalon gyerek?- miután sirva fakadtam,kiderült,hogy 16-nak nézett.


Kérdező! Neked milyen story-d van?


Üdv: 6. válaszadó.

2011. aug. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.

Velem még nem történt olyan mint veletek, 17hetes vagyok, csak az látja a pocakomat aki nagyon megnézi.


Viszont tegnap előtt, történt valami a boltban ami kicsit meglepett. Eléggé fiatalnak nézek ki én is, szerintem 16nál nem több:D Na szóval párommal álltunk a kasszánál és a pénztáros nő mellett állt egy pasas. Amikor fizettünk, feltűnt, hogy a pasas folyton bámul. Oda is súgott valamit a nőnek, a nő meg elkezdte hangosan kiabálni, hogy tényleg? Ne mondd már. Kifelé menet meg mind a ketten úgy bámultak, hogy majd kiesett a szemük :D

2011. aug. 10. 14:41
 15/35 anonim ***** válasza:
64%
Hát engem se néznek soknak 22 vagyok 17 soha nem néznek többnek 2009 be telén volt jó nagy hasam karácsony elött megért apa hozzak már 1 üveg bort elmegyek Cba de sietem nem vittem semmit és kéri a személyimet mondom már 20 is betöltöttem és nem hitte el azt mondta biztos nem vagyok még csak 16 :( Másra nagyon nem emlékszek már :( De most is 18h a kislányom aki nem ismer vagy csak látásból vagy azt mondja de szép a testvéred van ( anya 50 éves ) vagy a másik de fiatalon szültél anyud mit szolt hogy még a 18 se tölteted be is szültél ....
2011. aug. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
85%
Engem is múltkor megbámultak a buszról. Én a sarkon álltam, a busz pedig fordult be előttem és egy fiatal csaj odasúgott valamit a pasijának, aztán meg mindketten bámultak :D
2011. aug. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
85%

Utolsó vagyok: még eszembe jutott egy dolog :D

Akkor még nem látszódott rajtam, hogy terhes vagyok, csak pár hetes voltam ,de a páromat elkísértem valamilyen ügyet elintézni. Erre kérdezi az ügyintéző mosolyogva, hogy "A kislánya"? :DDDD Én 23 vagyok, de 16-nak nézek ki, ő pedig 28, de idősebnek néz ki, így lettem a lánya :D

2011. aug. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
93%
Három héttel a szülés előtt ültem a buszon. Minden hely foglalt volt és egy néni odajött hozzám (valószínűleg én nézhettem ki a legfiatalabbnak), és közölte, hogy legyek szíves átadni neki a helyet, mert fáj a lába... :o/
2011. aug. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
89%
Remélem nem adtad át! Én sohasem kockáztatnám a babám egészségét egy öreg fájós lábú miatt. (még akkor is ha tényleg fáj neki)
2011. aug. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
89%

Sorban állásnál a nyugdíjas kishíján odébblök a nagy hasammal, nehogy véletlenül engem szolgáljanak ki előbb.


Háziorvoshoz csak a táppénzes papíromért mentem (infuenza járvány idején), látták, hogy kismama vagyok, de azért a ráérő nénikék - bácsikák felvilágosítottak, hogy ők előbb itt voltak.


No és persze amit már az előttem szólók leírtak.


Sajnos nem várhatunk mást, Magyarországon vagyunk - ezt nem szabad elfelejteni.

2011. aug. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!