Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt 1 párkapcsolatom, terhes...

Volt 1 párkapcsolatom, terhes lettem, a pasim elhagyott. Nem akarom megtartani a babát (van egy 3 éves kisfiam, akit 1-edül nevelek) viszont nincs pénzem abortuszra (dolgozni sem tudok a rosszullétek miatt), az exem-re nem számíthatok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hiába futkozok akárhova, nincs segítség.Az abortuszra kedvezményt csak akkor kapok,ha jár rendkívüli,vagy átmeneti segély a részemre.Erre valószínű,jogosult is lennék,de határozatot csak a következő gyűlésen tudnak adni,ami jövő hónapban lesz.Viszont az nekem már késő!!!Nagyon el vagyok keseredve,nemtom mi lesz??
2011. aug. 10. 13:12
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
100%
Köszönom szépen a válaszod és megértelek. Sok sikert és kitartást.
2011. aug. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
52%

13.51-es vagyok

én írtam hogy hiába beszélsz a polgármesterrel

hivatalban dolgozom, tudom mit beszélek

egy határozatot nem a polgármester hoz egy személyben, hanem a képviselő testület, és amíg az nem ül össze, és nem szavazzák meg a határozatot, akkor a polgármester egyedül semmit nem tud csinálni, még akkor sem ha akar!

Ha nagyon sürgős egy határozat, akkor rendkívüli testületi ülést szoktak tartani, de sajnos azt kell hogy mondjam, hogy ilyen ügyben nem fognak :(

2011. aug. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
37%
Szerintem az azért eléggé önző dolog, hogy meg akarod magad óvni a fájdalomtól és nem adod örökbe a gyereket, ha már megszülted. Ezért inkább meg se adod neki az élet lehetőségét, hogy olyan szülők neveljék fel, akik szeretik és meg tudnák adni neki azt, amit te esetleg nem. Ezen azért elgondolkodhatnál. Ez nem csak rólad szól.
2011. aug. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
56%
Bemennék a polgármesteri hivatalba és addig verném az asztalt amíg nem segít valahogy a polgármester. A Hivatalnokok is emberek és van szívük. Szerintem nem minden polgármesteri hivatal ugyanolyan, hogy ne hívjanak össze ezért rendkívüli ülést. Megpróbálni nem kerül semmibe.
2011. aug. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
50%
Én se vagyok jobb anyagi helyzetben, mint te, de eszemben sincs eldobni a babát, 17 hetes vagyok. Csak gyest és családit kapok, de a nagyobbiktól ruhát és mindent örököl, pelust moshatót használtam, stb. Az ex pasidra nem számíthatsz? Hogyhogy? Egy DNS teszt, és fizetnie kell a gyerektartást, mint a katonatiszt! Ilyen nincs, hogy gyereket csinál, aztán nem lehet jogilag utolérni! Állj a sarkadra!
2011. aug. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Most voltam bent a Polgármesteri Hivatalban,és kedden lesz gyűlés azt mondták,az még nem késő nekem...így megoldódni látszik a helyzetem...
2011. aug. 11. 14:11
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Megoldódott végül?
2014. dec. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, mi történt azóta.
ápr. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!