Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez normális hányás?

Szerintetek ez normális hányás?

Figyelt kérdés
13 hetes vagyok. Kb a 7. héttől hánytam mindig 1szer délelőtt. Mindenki mondta, hogy ez a 12. hétre elmúlik. Mióta betöltöttem a 12 hetet, nem hogy abba maradt volna, hanem megsokszorozodott. Mostmár hányok napi 4-5ször. Volt valakinek így? Ez normális? Ugy nem lehet baj odabent??
2011. aug. 23. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:
A vitaminod mikor eszed meg ?délelött?
2011. aug. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet ez a baj? Eddig mindig reggel vettem be 1 elevitet, kaja után. Most már nem szedem csak minden másnap, és inkább délután.
2011. aug. 23. 10:09
 3/6 anonim ***** válasza:
21 hetes koromig hánytam napi 5-10-szer.Háromszor feküdtem bent ez miatt,mert majdnem kiszáradtam.Még a víz sem maradt bent.Azért néha nézesd meg a vizeletben nincs.e aceton!Most 23 hetes vagyok reggel még hányok és cukros lettem.Az első babával végig hánytam.Jó baba várást és kitartást!
2011. aug. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem igy volt az első trimeszterbe.

Amiikor reggel vettem be hánytam de sokáig meg nagyon én ladyvitet eszek.

de hála elmult 16 hkm

2011. aug. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a cipőben voltam én is. 6-7 hetesen volt pár nap amikor minden kijött belőlem, szó szerint még a víz is. Aztrán szerencsére ez csökkent napi kb egyszeri hányásra, sőt volt, hogy nem is hánytam. Aztán 13. hetesen korházba kerültem, mert megint annyit hántyam, hogy majdnem kiszáradtam. 17. hétig nagyon rosszul voltam, hobban mint az elején, nagyon sokat hánytam és semmi nem ment le a torkomon. Most 18 hetes vagyok, egy hete végülis nincs semmi bajom, reménykedem, hogy mostmár így is marad. 2 napja azt hiszem érzem a babámat is, bár még elég határozatlan rugásokat. A lényeg, hogy igyál sokat, inkább vizet, ki ne száradj. Ha minden kijön belőled, akkor addig szerintem naponta szedd a vitamint és inkább a nap második felében, próbáld meg a gyömbér teát, egyeseknek beválik a hányásra, sőt van a Cucculine homeopátiás bogyó hányingerre. Nekem sajnos semmi nem vált be. Én is mindig aggódtam a baba miatt, de az orvos megnyugtatott, hogy a baba jól van, elveszi ami neki, kell, mert anniy van raktáron, de mindig igyak jó sokat, folyadék, folyadék, folyadék....
2011. aug. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a mai napig hànyok üdv 29hkm
2011. aug. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!