Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha csak bal felén rugdos a...

Ha csak bal felén rugdos a baba, akkor az 100% fiú lesz, vagy valakinek rugdosott bal felén és lány lett?

Figyelt kérdés
Nem vagyok babonás egyáltalán, de itt csak olyasmit olvastam, hogy ha bal felén rugdosodd végig a pocaklakó, akkor fiú lett. Meg az ilyen hegyes a has vagy kerek formájú babonák is tájanként változnak, gondolom a jelentése. Az én babám bal felén rugdos, 22hetes vagyok, de még nem tuddták kinézni az ultrahangon, hogy kisfiú vagy kislány. Én meg már kíváncsi vagyok, és érdekelnek a vélemények. A hasam különben picit hegyes.
2011. aug. 31. 12:23
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! Úgy látszik én is majd csak szüléskor fogom megtudni, hogy kislány vagy kisfiú (nem mintha ez lenne a lényeg), de én már mint sok másik anyuka nagyon kíváncsi vagyok:-)
2011. szept. 1. 20:57
 12/12 anonim ***** válasza:
76%

Ne legyél elkenődve! Még van 2 hivatalos uh! (28-32. hét közt egy,és a 36-38.hét közt egy) még simán kiderülhet hogy kit is vártok!


Amúgy a másodikkal nekem is hegyes volt a pocim,és olyan lány lett,mint a nővére,akivel viszont kerek volt a hasam.

Most is csúcsos. Kíváncsian várom a végeredményt! :-D


További boldog babavárást és egészséges kisbabát!!!


Üdv:38heteske

2011. szept. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!