Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32-hetesen 10-szál cigi...

32-hetesen 10-szál cigi naponta? Hasonlo kismamák?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 19. 19:15
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az hogy megvan keze-lába és a kis szive jól dobog,nem azt jelenti hogy nem lehet asztmája vagy nem lesz más tüdőbaja.Adja az Isten hogy egészséges legyen és becsülettel neveld fel és ne legyen lelkiismeretfurdalásod később sem.23 hetes kismama.
2009. ápr. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
52%
Kedves mindenki! Nem a lealacsonyító véleményeteket kérték, hanem hasonló helyzetűek írását, egyrészt. másrészt, kedves kérdező,IGEN VAN ILYEN!!!!!! csak nem vallják be, meg nem írják le, pontosan az ilyen okoskodó világmegváltó kiha énnem itélkezősök miatt. harmadrészt pedig, akkor kedves mindentudók, írjátok már meg, mért mondják a nőgyógyászok, hogy inkább pár szál cigi, mint stressz? mert az jobban árt a babának? na most lehet jól lepontozni, de mielött megteszitek, gondolkodjatok el azon is, hogy nem mindent tudunk befolyásolni, sőt... Isten kezében vagyunk, úgyis az lesz, amit ő akar, arról nem is beszélve, hogy azért mert úgy gondoljátok, hogy nem dohányoztok, akkor már mindent megtettetek, még nem biztos, hogy nincs egy rakás olyan dolog az életetekben, ami ugyanúgy árthat. szálljon már mindenki magába, mielött vádaskodik!!!! ezt a legkönnyebb! kik vagytok, hogy meritek undorítónak nevezni másik embertársatokat??? szörnyű, és ez a primitív!szemtől szembe persze senkiinek nincs ekkora szája. végezetül pedig, semmi nem bizoyítja egyértelműen, hogy kizárólag a dohányzásnak köszönhetőek rendellenességek, leszokásról meg annyit, hogy hét év mire kiürül a szervezetből, miről beszélünk?
2009. ápr. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
60%

Én is az általad titulált primitív oldalra tartozom,mert meg mertem írni a véleményem.

Én is dohányoztam 14 évig és akár hihető,akár nem volt akkora akaraterőm h letegyem.Nem a Jóistenre várok,h majd hozzásegít a gyermekem egészséges fejlődéséhez,hanem amit tudok én is megteszek.

Azt pedig h orvos állítása szerint inkább gyújts rá,mint idegeskedj..háát..

Sok dokinál jártam,ilyet egyik szájából sem hallottam.

Ez pont h a gyenge akaratú és elméjű embereknek egyfajta védekezőpajzsként használó szlogenjül:)

Ebből is látszik,h mégiscsak primitívségről beszélhetünk.

ÉS MOST GYERÜNK, LEPONTOZÁSRA FEL!!!!!

:):):):):)

2009. ápr. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
Cak azt szeretném kérdezni,hogy te tudod és ismered azt a szót,hogy PRIMITIV
2009. ápr. 20. 09:40
 25/38 anonim ***** válasza:
100%
A leukémiás gyerek anyukája vagyok. Múltkor láttam egy műsort a TV-ben,egy prof tertotta,éppen a dohányzó kismamákról szólt. Ő valóban azt mondta,nem akarja mindenáron leszoktatni a kismamákat,hanem olyan helyzetet próbál teremteni,amelyben legalább csökken a nikotin bevitele. Azt mondta,rágyújtanak a kismamák,(maga a ráűgyújtás ténye is állítólag elég megnyugtató, ,ezt ő mondta,én nem értek hozzá)s 2-3 slukk után leteszik a cigit. Ezt persze naponta kb. annyiszor,mint ahány szálat általában szívnak. Állítólag meglehetősen jó eredmények születtek. Íly módon jóval kevesebb nikotin jutott be a szervezetbe,s a kismamák sem nagyon idegeskedtek.Esetleg ezt nem akarod megpróbálni? Egy próbát mindenképp megér,szerintem.
2009. ápr. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm szépen Van mikor én sem szivok 10-szálat csak most enyit irtam.De szoktam ilyet is,hogy beleszivok és utána elnyomom de van olyan,hogy rá sem gyujtok.Azért köszönöm válaszod.Minden jót és sok sok kitartást az életben,Egészséget,boldogságot és szép napokat.Szia Zsuzsa
2009. ápr. 20. 12:06
 27/38 A kérdező kommentje:
Nyugtason az beneteket,hogy én nem vagyok boldog,nem tudom felhötlenül élvezni a 9-hónapot.mert félek,hogy milesz nem mosom a ruhákat nem csináltam még semmit éppen ezért mert sosem tudhatom.És az sem nyugtat,hogy a doki nő azt mondta jók a vizsgálati eredményeim.Majd kiderül!!!!!!!!!!!!!!VALAHOGY NINCS KEDVEM TEMETNI!!!!!!!!!Remélem a jóisten mellém áll
2009. ápr. 20. 12:50
 28/38 anonim ***** válasza:
100%

Én írtam neked a gyógyfüves cigit.Figyi,azt mondom,h ha már nem bírod letenni,akkor legalább ezt próbáld meg.

[link]

300ft-al drágább mint az átlag,de cserébe nincs benne nikotin.Azt nemtudom,h ginsenget szabad e a kismamáknak,rem nincs semmi szülés beindító hatása,az tuti h a nemi vágyat fokozza,ez tul képp jó.

Istenhez meg imádkozhatsz,jó sokat,mert ez a baba nikotin függő lesz már születése pillanatában:(

2009. ápr. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
81%

vannak hasonló kismamák,ne izgulj!!!!

rengeteg ismerősöm bagózott,persze rengeteg nem.

legyen ez a 10 szál a maximum.

Tudom,hogy legtöbben jót akarnak neked,azért beszélnek így,de nem szeretem az álszenteket,mert vannak ilyenek is,és mi nem tudhatjuk,neked mi a konkrét problémád,ami miatt rágyújtasz!

Nem mindenki mintaanyuka az elejétől,hiába állítja.

Sokan isznak,drogoznak,ami sokkal károsabb a gyerekre nézve!!!

Remélem tényleg imádkozol és tényleg egészséges picurid lesz!!!!Sok sikert hozzá!!

2009. ápr. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%
Csináld ugy,hogy elszivod félig,beoltod,majd késöbb a másikfelét szivod el,igy ugyanannyiszor gyujtasz rá mint eddig,de feleannyit szivsz. Nem mindegy,hogy 10 szál,vagy 5 szál.
2009. ápr. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!