Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 eves vagyok es kiderult...

16 eves vagyok es kiderult hogy lesz kistestverem . Azoknal akiknel ilyen nagy a korkulombseg nem lehetbaj? Nem tudom felfogni hogy lesz hisz edesanyam 43 eves . Azert ide irok mert tudom itt nem tinik fognak valaszolni hanem felnottek

Figyelt kérdés
2011. szept. 8. 10:04
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
hupsz utolso elotinek szolt akkor meg utolso volt
2011. szept. 8. 10:35
 12/18 A kérdező kommentje:
nem magamert agodok hanme edesanyamert
2011. szept. 8. 10:38
 13/18 anonim ***** válasza:
Szia,én elmúltam már 38 éves van 3 gyerkőcöm 18,16 és 9 évesek most vagyok 15 hetes terhes a nagyok máris imádják a tesót.Szó szerint kényeztetnek,fölváltva puszilgatják a pocakot és beszélgetnek vele és már előre beosztották hogy kinek mi lesz a feladata ha megérkezik a kistesó.
2011. szept. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
10.17-es vagyok. Nos megértem ezt a sírástól való félelmedet.Én pont az erkélyes szobában laktam,sokszor volt,hogy anyu felöltöztette a hugit és kihozta pár percre a friss levegőre,szinte azonnal el is aludt. Ezzel persze én is mindig felkeltem.A huginak erős ráérzése volt mikor lesz másnap hosszú napom vagy 0. órám a suliban :) Egy pár hét elteltével átálltam én is,ha sírt futottam hozzá,hogy ha anya nem hallja még(szegény sokszor nagyon mélyen tudott aludni a fáradtságtól) akkor ne kelljen fel,se ő,se apa.Tudtam a dolgomat,ha segítség kellett,akkor hívtam anyut. Anyu örült neki,hogy velük éjszakázok.Szép volt pl. a hóesésben kint állni az akkor 3 hónapos babucival és anyuval beszélgetni közben. Persze én se mindig örültem a felkeltésnek,de mindig eszembe jutott,hogy értem is mindig jött valaki,hogy megnyugtasson,hogy pelust cseréljen stb. Ez neki is jár,akkor is ha ezzel mást éppen felkelt. A suliban mindenki tudta hogy kis hugim van,így ha "hullaként" mentem be,akkor már tudták mi a szitu. Volt olyan,hogy egész éjjel nem aludtunk,a hasfájós időszak miatt,olyankor ha volt dolgozat vagy felelés időben szóltam a tanárnak,vagy anyu hívta őket fel,de volt,hogy nem mentem be,DE soha nem volt ez mindenre kifogás.Csak akkor csináltam ilyet,ha jó okom volt rá,összesen talán 4-5 alkalommal. Mindenki megértette,mert látták,hogy nem kifogás és nem minden héten ezzel mentem a suliba. nem lesz könnyű menet,de fiatal vagy,így gyorsabban átállsz mint a szülők!
2011. szept. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Köztünk 14 év van a hugommal. (A másikkal 15 és fél, de Ő nem velem lakik.) Először én nagyon nem örültem neki, hisze mindig is egyke voltam, nagyon nem akartam, ráadásul akkor kezdtem a 8. osztályt, mikor megtudtam. Ettől a sírás dologtól én is féltem, mert egy panellakásban laktunk, anya és én. De aztán meg kell hogy mondjam, soha egyetlen egyszer nem keltem rá fel, hogy sír, anya mindig úgy intézte valahogy. Hogy hogyan csinálta nem tudom. :) Sőt, első éjszakákon pont azért ébredtem fel, mert nem hallottam semmit és megijedtem nincs-e baj. :) Ma már iskolás a húgom és nagyon szeretem, tök jól elvagyok vele, úgy tudok vele beszélgetni, mintha valamelyik barátnőm lenne. Igaz, kicsit koravén. :D
2011. szept. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
nah akkor nem lesz akkora baj mind amekkorara gondoltam
2011. szept. 8. 10:54
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

szia!Szinté 16 éves voltam akkor már volt egy 18 éves nővérem és egy 7 éves hugom mikor bejelentették a nagy hírt hogy lesz egy kistesó(aki fiú)én is utáltam az egész világot hogy hogyan képzeli anyu mikor 36 éves!!!Nem érdekelt nem mentem oda mikor már rugdosódott igenis féltékeny voltamrá.Nem éltünk szegénységbe de nem is éltünk jól.És akkor minek még egy éhes szájj??gondoltam....Aztán mikor egyszer orvoshoz kellett vinnie anyunak és mondta hgy előtte e kell mennie Uh-ra és menjek be vele és meglátta képen akkor elsírtam magam.Már félidőn túl volt anyu hogy miért is utálom most őt????Azóta imádom nagyon.Bár kicist drukkoltam hogy lány legyen de hát fiú lett.Akkor kérdezte anyu tőlem hogy majdnem 100%-ben elfogadja azt ahogy én szeretném hívni:)vagyis tőlem kérdezte hogy mi legyen a neve.Mondtam Gergő!Az volt a kedvenc fiú nevem.

Mára nekem is van egy kisfiam és mikor névválasztás volt akkor még mondtam is a páromnak hogy kicsit sajnálom hogy akkor anyuék tőlem kérdezték a nevet mert nem akarok még egy Gergőt a családba.Így maradt a második kedvenc nevem Dávid:D a fiam neve.De nem bánom:))

Imádni fogod hidd el!Ésnyugi nem lesz semmi baja anyukádnak,kiderül elég hamar ha gond lene de erre ne is gondolj!

Jó egészséget az egész családnak.

2011. szept. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a páromnak az előző házasságából a két lánya 15 és 22 évesek voltak, amikor megszületett a közös kisfiunk. Bár velük nem élünk egy háztartásban - sajnos még egy városban sem - de ők jól fogadták az öcsi érkezését, büszkék voltak rá. A nagylány még azzal is viccelődött, hogy majd kiviszi az öcsit babakocsival, és kiakasztja a barátait azzal, hogy az ő gyereke. :)


Azóta a kisebbik lánnyal nagyon jó a kapcsolat, egész nap dögönyözik egymást az öccsével (már 3 és fél éves), és az öccse imádja, felnéz rá. A lányzó meg annyira belejött a babázásba, hogy ő is vállal bébiszitterkedést, és vastagra keresi magát. :)


A nagyobbik lány viszont, aki már 26 éves, sajnos úgy érzi, hogy az öccse miatt vele már nem foglalkozik annyit az apja. (Értsd: nem lehet olyan könnyen levenni pénzzel.) Pedig a helyzet az, hogy ő már felnőtt, viszont ő ezt képtelen elfogadni, még ma is rózsaszín Barbie-autóra vágyna, persze most már olyanra, amit vezetni is lehet...


Ami a babasírást illeti: kellemetlen, de te legalább megteheted azt a luxust, hogy nem foglalkozol vele. Felkelni hozzá úgyis az anyukája fog. Hétvégére füldugót javaslok! :) Azt pedig ne feledd, az éjjeli sírós időszak max. egy év. Viszont a tesód ott lesz neked, amíg élsz! :)

2011. szept. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!