Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Még van esélyem így?

Még van esélyem így?

Figyelt kérdés
7+1 hetes terhes vagyok,ma voltam dokinál de már másodszorra.A múlt héten 15 mm-es petezsák látszódott szikhólyaggal (már ha a szikhólyag a fehér kis pont a petezsákban,nem tudom,csak én gondolom)embrió nélkül,ma 22 mm-es petezsák,szintén a közepén kis fehér ponttal de nem látta az embriót.Én meg hallgattam másra,hogy igenis optimista leszek és ma hallani fogok szívhangot is..Szeretném,ha olyan nők írnának,akikkel hasonló történt és kíváncsi vagyok,hogy mi lett a vége.Köszönöm!
2011. szept. 13. 15:37
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
17:32-es!Én nem véreztem még,csak nem is barnáztam.Ám tényleg van olyan,hogy vérzés nélkül elmegy a baba,de ha engem kérdezel az addig lehet jó jel,amíg nincsenek fájdalmaid és vérzésed.
2011. szept. 14. 18:02
 22/33 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy ezt mondta a doki, megy a drukk!:)

12hkm, aki vetélt

2011. szept. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Nagyon szurkolunk neked, ez már nagyon jó, ha már embrió is van és szívverés is. Eddig nem volt, nem? Szóval fejlődik és él. Gondolom azért gyenge még a szívverés mert most indult be! biztosan minden rendben és gondolom később is foganhatott. Majd mindenképpen írd meg, ha mész egy hét múlva az orvoshoz, hogy mit mondtak!
2011. szept. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
persze megírom,de a gyenge szívverés sajnos nagyon nem jó jel :( DE KÖSZÖNÖM,HOGY SZURKOLTOK!!
2011. szept. 15. 18:11
 25/33 A kérdező kommentje:
úgy értem az a baj,hogy percenként nem 100-at ver,hanem alatta.azt nem mondta mennyit.7 hetesen ez gond,meg az is,hogy 7 hetesen már nagyobbak az embriók nem 4 mm.
2011. szept. 15. 18:12
 26/33 anonim ***** válasza:
Legyél kicsit optimistább! Nekem 3,9 mm-esen még nemvolt szívhang és rá is van írva a papíromra, hogy missed ab gyanúja van, meert az orvos azt mondta, hogy elviekben kellene, hogy legyen szívhang, de azt is mondta, hogy van még remény. Egy másik orvos is megvizsgált ő meg azt mondta, hogy lehet éppen most alakul ki. És rá két napra a 6mm-es embriómnak már szívhangja is volt. Lehet a tied is később fogant meg és pont most indult be a szívhang, még csak most kezdett el pulzálni azért is volt gyengébb. Szurkolok, hogy nálatok is minden rendben legyen.
2011. szept. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
köszönöm a bíztatást,most már próbálok megnyugodni akkor :) örülök,hogy neked is beindult :) igazad van egyébként,csak az,hogy 60% ban el fog menni és 30%,h megmarad,az nem esett jól a fülemnek,a doki mondta.
2011. szept. 15. 21:36
 28/33 anonim ***** válasza:
Az vagyok, aki hasonló cipőben járt, mint te. Én ma voltam orvosnál, láttam a babámat és szívhangot is! 8mm és most vagyok 6+6 hetes! Nagyon drukkolok, hogy nálad is minden rendben legyen!
2011. szept. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
jaj de jó!megérdemeled :) zökkenőmentes babavárást!
2011. szept. 16. 19:00
 30/33 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Mi a helyzet? Voltál az orvosnál a héten, mit mondtak?
2011. szept. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!