Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Még van esélyem így?

Még van esélyem így?

Figyelt kérdés
7+1 hetes terhes vagyok,ma voltam dokinál de már másodszorra.A múlt héten 15 mm-es petezsák látszódott szikhólyaggal (már ha a szikhólyag a fehér kis pont a petezsákban,nem tudom,csak én gondolom)embrió nélkül,ma 22 mm-es petezsák,szintén a közepén kis fehér ponttal de nem látta az embriót.Én meg hallgattam másra,hogy igenis optimista leszek és ma hallani fogok szívhangot is..Szeretném,ha olyan nők írnának,akikkel hasonló történt és kíváncsi vagyok,hogy mi lett a vége.Köszönöm!
2011. szept. 13. 15:37
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
el fog menni sajnos megy össze és a szívhangja is elégtelen.művi befejezés lesz.
2011. szept. 22. 17:34
 32/33 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Őszinte részvétem, biztos nagyon nehéz most neked. Ő neki most el kell mennie, de biztosan nektek is összejön majd egy egészséges baba a közeljövőben.
2011. szept. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
nagyon kedves vagy köszönöm :) igen,most rossz,de amíg nem engedjük el őt,addig a következő esélye is annál messzebb van még.ezen "dolgozunk" most.
2011. szept. 22. 20:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!