Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Még van esélyem így?

Még van esélyem így?

Figyelt kérdés
7+1 hetes terhes vagyok,ma voltam dokinál de már másodszorra.A múlt héten 15 mm-es petezsák látszódott szikhólyaggal (már ha a szikhólyag a fehér kis pont a petezsákban,nem tudom,csak én gondolom)embrió nélkül,ma 22 mm-es petezsák,szintén a közepén kis fehér ponttal de nem látta az embriót.Én meg hallgattam másra,hogy igenis optimista leszek és ma hallani fogok szívhangot is..Szeretném,ha olyan nők írnának,akikkel hasonló történt és kíváncsi vagyok,hogy mi lett a vége.Köszönöm!
2011. szept. 13. 15:37
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Remélem megmarad! Amikor elkezdtünk próbálkozni, akkor elsőre összejött, majd 6 nap késésnél az orvos nem látott semmit (már volt pozi tesztem, persze az fura volt, hogy az esti erősebb volt, mint a másnap reggeli), aztán 8 nap késéssel megjött. Az orvos az mondta, hogy kémiai terhesség. Most meg ez! Hát eléggé egy selejtnek érzem magam, 3 évente teherbe esni, és az is elmegy. Már lassan 33 éves vagyok. Szerintem sose lesz gyerekem!
2011. szept. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Az első vagyok! Mint ahogy írtam, nekem 6+2 naposan csak egy 16mm-es petezsák volt, szívhang még nem. Azt mondták missed ab gyanús, hát nem kívánom senkinek azt a pár napot amin átmentem. Aztán mikor láttam dobogni pár nap múlva a kis szivecskéjét...hát én elsirtam magam. Én nagyon szurkolok mindkettőtöknek. A kérdezőnek azt üzenem, hogy attól, hogy mondjuk 7-én voltatok együtt nem jelenti azt, hogy akkor is termékenyültél meg, hisz jó pár napig képesek a spermák odabent az életre én úgy tudom. Majd írjatok, hogy mi volt az orvosnál. 21hkm
2011. szept. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Elmesélem neked az én történetemet: Január 17.-ére nem vártam a menstruációmat. Mivel volt több sikertelen hónap a hátunk mögött, ezért vártam kicsit a teszttel. A késés utáni 5. napon teszteltem, ami egyértelmű negatív lett. Nem törődtünk bele, ezért egy másik márkával a 8. napon produkáltam egy halvány pozitívat. A 10. napon meglátogattam az orvost, aki csak megvastagodott méhnyálkahártyát látott, semmi mást. Egy hét múlva rendelt vissza, akkor ez állt a leletemen:

13x9 mm-es petezsák, épszélű szikhólyag, embriócsomó sejthető. Ezután kaptunk még 10 napot, hogy összekapjuk magunkat, és bebizonyítsuk, hogy igen is életben vagyunk. Azon az uh-án hallottam először, hogy a 7,8 mm-es magzatom pici szíve dobog. Elsírtam magam a boldogságtól. Eddigre már majdnem 1 hónap eltelt a nemvárt napjától. Azaz mensi szerint már 8 hetes, majdnem 9 hetes voltam. Úgyhogy szerintem még van remény, remény mindig van...

38h km

2011. szept. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem tavaly novemberben szinte mm-re ekkora "méreteim" voltak.

Az uh-n egysze3r láttak szikhólyagot, máskor nem. Azt hittem megbolondulok. Hetente 2x uh (vérvétel nem volt, amit a mai napig sajnálok)

A 9. hétig vártak, de még akkor is üres volt a petezsák, erős pozitív teszt mellett :O


Kerek 9 hetesen műtöttek.

Azóta itt járkál a kisbogár, hogy mi van HA mégis volt baba, csak később fogant, pici volt még :(

Sajnálom, hogy nem voltam erőszakos és nem kérte hcg vérvizsgálatot :( Akkor úgy magam alatt voltam, hogy eszembe sem jutott :(


Te mindenképpen kérj! És nézzen meg több doki, több uh géppel is! Akár egy 4d-s rendelőben is (ott is csinálnak hüvelyi uh-t)

...ma már tudom


Szorítok!

2011. szept. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a szurkolást,holnap megnéz egy másik orvos és nagyon félek :(
2011. szept. 13. 23:10
 16/33 anonim ***** válasza:

Szia kedves kérdezo! teljes mértékben szorítok, én csak annyival probálok segietenni hogy felteszem az én ultrahang képeimet, ahol nem volt embrio,csak petezsák 6,03mm, és a második, amin már volt a kis fehér potty legalul az embrio 4mm, és a petezsák 21,8 mm.

[link]


[link]

2011. szept. 14. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
15:59-es vagyok, akinek elment a babája. A teszteléshez annyit szeretnék írni, hogy én is teszteltem, amikor már vérezgettem és sokksl erősebb volt a pozitív teszt, mint addig! Így azt hittem, nem lehet baj, de mégis volt. Ilyenkor nem éri meg tesztelni, mert az én szervezetemből is olyan lassan csökkent a HCG hormon, hogy missenab után is magas volt, így azt hitték van még 1 baba méhen kívül is... Drukkolok és várom a fejleményeket!!!
2011. szept. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Írd majd meg, hogy mit mondott a doki?
2011. szept. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Az a válaszoló vagyok, aki most hasonló cipőben jár. Azoktól kérdezném, akiknek elment a babája, illetve tőled is kedves kérdező, hogy ti vérezgettetek vagy barnáztatok? Tőlem kérdezte az orvos, de nekem semmi ilyesmi nincs! Ez jót jelenthet vagy semmi jelentősége?
2011. szept. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Azt mondta ez a maszek doki akinél voltam,hogy van embrió,4 mm és nagyon gyenge szívverés,aminek azért már erősebbnek kell lennie.1 hét múlva vissza kell mennem.
2011. szept. 14. 17:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!