Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyereknevelés apa nélkül. Jó...

Gyereknevelés apa nélkül. Jó ez így?

Figyelt kérdés
Terhes vagyok, az apuka elhagyott, mondván nem érzi, hogy szeret, ha nélkülem van, nem hiányzok neki. Már más nőkkel ismerkedik. Megtettem érte mindent, amikor még csak azt mondta, hogy nem érzi jól magát. Ez nem volt elég, már külön mentünk. Mondta, ha pár héten belül érzi, hogy hiányzom, akkor folytassuk. Ez szerintetek jó ötlet? Igazából szerintem tényleg nem szeret, ez a pár hét meg inkább azért van, azért mondta, hogy barátkozzak meg a gondolattal, hogy nem lesz velem. A legjobb, ha hagyom, vagy még küzdjek érte? Valahogy ezt a kapcsolatot helyre lehet tenni, vagy mi ilyenkor a leghelyesebb?
2011. szept. 21. 12:11
1 2
 11/14 Atroposz ***** válasza:
Ha a férjem nem szeretne akkor elengedném de tudom hogy úgy is jó apa lett volna belőle ha nem vagyunk együtt, mivel csak engem hagyott volna el ,de a gyerekét SOHA, ismerek erre rossz példákat is jókat. A babámmal nem zsarolnám kötném magamhoz.
2011. szept. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Atroposz ***** válasza:
Ezért kitartok a véleményemnél:Ne fogad vissza, de adj esélyt hogy a gyerekedhez közeledjen mert bár téged nem szeret, de lehet hogy jó apa lesz.Ha meg nem él majd a lehetőségel akkor szar alak.De te legalább elmondhatod ,hogy megadtad az esélyt
2011. szept. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Alapból szar alak ,nem ?
2011. szept. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Atroposz ***** válasza:
Azért mert már nem szerelmes valakibe?????Ja éljenek együtt csak legyenek boldogtalanok csak azért mert meg legyen a CSALÁDLÁTSZAT.Ezzel csak boldogtalanok lesznek.Amúgy kívánom hogy találja meg a kérdező az igaz szerelmet most biztos fáj de lehet ,hogy később nem fogja bánni ,hogy így történt .Pasik majd talán jönnek mennek de a baba mindig ott lesz.
2011. szept. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!