Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elevit, Gravida vagy Pregnavit?

Elevit, Gravida vagy Pregnavit?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 14:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%
Gravida! Én az Elevittől tiszta idegbeteg voltam!
2011. szept. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más jön be, különböző okokból.


Tapasztalataim:


Elevit - nagy étvágyat csinál, székrekedést okoz,pattanásos leszek tőle, de a babám egészséges lett mint a makk (én nem voltam az a terhesség alatt, tehát rajtam nem segített)


Gravida -mindegy,hoyg mikor veszem be (étkezés előtt, alatt, vagy után) és hogy melyik napszakban, 10 bevételből 9x mindent kihánytam tőle. De legalább nem csinált farkas étvágyat és a bőröm is szebb lett tőle.


Ezt a kettőt szedtem (megpróbáltam még a Hipp Natalt, de annyira nem bírtam az ízét, hoyg öklendeztem tőle).


A harmadikról nincsen infom.

Még annyi hoyg ha jól tudom az Elevitben nincsen jód, azt máshonnan kell pótolni.

2011. szept. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Gravida
2011. szept. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
74%

Gravida.

(csak csendesen megjegyzem, hogy a Gravida magyar termék, magyar nőknek lett kifejlesztve)

2011. szept. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én Elevitet szedek és én nem tapasztaltam semmi rossz hatását: nem csinált farkaséhséget, nem voltam rosszul tőle. A többit nem próbáltam. A Tesóm viszont Gravidiát szedi, ő meg arra esküszik. Változó.
2011. szept. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
*Gravidát
2011. szept. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Én az Elevittől voltam rosszul! :(


Gravida és Hipp Natal: Semmi bajom nem volt egyiktől sem, az ízüket is szerettem. :)

2011. szept. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Elevitet szedek és semmi bajom sőt nem vagyok éhes,nem hányok,nem nagy a babám,és jód hiányom sincs nem értem miért kellene pótolni nincs pajzsmirigy problémám,jód meg van a sóban azt bőven elég enni,tökéletes a terhességem és jól érzem magam nekem az orvosom javasolta.Igaz már a tervezésnél szedtem.
2011. szept. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 sumergo ***** válasza:
100%
Mivel pajzsmirigy túlműködésem volt, így azt javasolták, ne egyek olyat, amiben jód van, így csak az Elevit maradt, de semmi bajom nincs tőle. Igazából a jódot kivéve nem sok különbség van köztük.
2011. szept. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Az Elevittől székrekedésem volt, a Gravidát én is kihánytam. De maradt a Gravida, mert rájöttem,hogy ha délben ebéd közben veszem be, akkor bent is marad. A harmadikat nem ismerem,bocsi.
2011. szept. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!