Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elevit, Gravida vagy Pregnavit?

Elevit, Gravida vagy Pregnavit?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 14:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Az lényegtelen hogy magyar termék magyar nőkhöz kifejlesztve, ha kihányja az ember! én így voltam, direkt ezért tértem volna át az Elevitről, a Gravidára, mert az RÁNK lett kifejlesztve. 10ből 9x én is kihánytam, 10. alkalommal csak egy órán keresztül volt hányingerem! mindezt úgy, hogy sosem volt bajom semmilyen orvossággal azelőtt! Így visszatértem az Elevitre, majd mikor elfogyott kipróbáltam a HippNatalt is. Mind a kettővel meg voltam elégedve. és még jó hogy nem a 100 vagy 90 darabos vagy hányas kiszerelésű Gravidát vettem, mert a 30 szemesből is 20 még itt van a dobozában.... :)

A fontos, hogy előbb tapasztald ki, neked melyik a jobb, (én még a Femibiont is ajánlanám, de azt nem próbáltam, mert kicsit drágább, de először nekem azt javasolták, hogy nagyon jó!)

Szóval a lényeg látod, ahány féle van annyi félére esküsznek az emberek, mert szervezet függő, kinek mi jön be.

MINDENKÉPP ELŐSZÖR KISCSOMAGOST VEGYÉL!!!! :D

2011. szept. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
De a tartalmi értékükben van különbség? Ugyanolyan jó mindegyik. (a jódot tudom hogy pótolni kell az elevitnél)
2011. szept. 29. 16:29
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Keress rá a neten, és ülj le és hasonlítgasd össze.

Mindegyiknek fent van az összetétele a betegtájékoztatóban.


pl itt a Gravida:


[link]


Itt az Elevit:


[link]


A pregnavitet nem találom, de most nincs időm keresgélni ne haragudj.

Minden jót, egy korábbi válaszoló, aki szintén hányt a Gravidától.

2011. szept. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

15.50 vagyok.

aki az először "kiscsomagosra" voksoltam.


[link]


ezt nézd át, árban elevit és gravida párszáz forint (max 200 a 30db-osnál) femibion drágább, ez az általad ismert 3. félét nem ismerem sajnos.

2011. szept. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
47%
Egyik sem... Szerintem mindenkinek más dolgokra van szüksége, azt célszerű pótolni. Én a 16. hétig folsavat szedtem, illetőleg a terhesség alatt szükség szerint magnéziumot, kb. a második felében vasat (egy gyógynövényes szirupot, amitől szerencsére székrekedésem sem volt).
2011. szept. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

És honnan tudjam mikor mire van szükségem? :D

Ezért kell komplex vitaminokat szedni.

2011. szept. 30. 08:00
 17/19 anonim ***** válasza:
hm Nálam a Femibion a nyerő:-)
2011. szept. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Látom régi a kérdés de lehet érdekel még valakit mostanság .Nekem a Gravidától hányingerem volt folyton.a pregnavitot tudtam szedni,elevit is jó.
2013. szept. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Első babánál csak folsavat szedtem. Másodiknál Gravidát a 12. hétig. Semmi panaszom nem volt. Gravidától a 3. terhesség alatt hányingerem volt nagyon aztán elvetéltem. Most újra próbálkozunk és elkezdtem a Gravidát de olyan migrénem volt hetekig, mire rájöttem, hogy attól... szóval én is keresgélek melyiket ajánljátok, de látom a Gravida sokaknál nem jött be.
2017. ápr. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!