Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy boldoguljak ennyiből?...

Hogy boldoguljak ennyiből? (fiatal kismama)

Figyelt kérdés

20-20 évesen vagyunk párommal.

szülők fejenként 20ezret tudnak adni, mi most tanulunk okj-s tanfolyamon. én alkalmazott grafikát, amivel lenne jövőm is, mert van ismeretségem és elég jó vagyok a szakomban(van kisebb ismeretem benne). Párom is most kezdett tanulni ő hangtechnikusnak.

Párom nem tudott eddig semmi munka helyet magának, engem pedig terhesen nem alkalmaznak. Sosem dolgozott egyikünk sem. Milyen segélyt kapnék?

kiszámoltuk, hogy 200 ezer lenne (baba, rezsi, egyéb költségekkel) a háztartás. nem tudom ezt honnan tudnám összeszedni minden hónapban?!

nem akarjuk elvetetni és örökbe adni végképp nem!!!

mit tudna nekünk biztosítani az állam? hova menjek segítségért?


2011. okt. 2. 18:51
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
10hetes vagyok a baba meretei szerint
2011. okt. 4. 18:12
 32/32 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de 15,15-tel értek egyet.

A baba nemhogy segíteni fog a lelki gondjaidon, de még lendít(het) is rajtad, mikor a vizsgálatokon, szülés alatt és utána nem lesz melletted a párod, csak nézed majd a gyönyörű csöppséget és azon gondolkozol miért veled történik mindez. Miért nem szeret ő ? Miért nem volt mellettünk? A baba pedig az elején csak sír és sír.....


Most kell döntened a jövőd felől!!!! Elérted a kereszteződést, a te döntésed, hogy jobbra vagy balra indulsz el.

Jobbra van az abortusz, és megmarad a párod (bár én kidobnám, mert gyerekkel nem kellenék neki), be tudod fejezni az iskolát, nem kell azon rágódnod, hogy miből lesz a gyereknek pelenka.... de lelkileg kicsit lehet, hogy belerokkansz az abortuszba.


Balra a baba van, de nincs mellette apa, férj és társ, se pénz, se iskola, és erre is rámehetsz lelkileg.


Nem szeretem az abortuszt, inkább védekezzen az ember, ha nem jött össze vegyen be esemény utánit..... de én is azt mondom, nektek (még) nem való gyerek.

2011. okt. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!