Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14. héten vagyok, és már 5 kg...

14. héten vagyok, és már 5 kg híztam, tudom, hogy sok, de mit tehetnék ellene? A MgB6 is hízlal tuti,54 kg-al kezdtem a terhességet a 7. héten. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 15:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A magne b6 tuti nem hizlal, hiszen csak egy tabletta... Esetleg a b6 vitamin növelheti az étvágyat, de csak attól tudsz hízni, amit megeszel.

Én is szedem, az első trimeszterben 2 kilót fogytam, aztán utána idáig 1 kilót szedtem fel, most vagyok 17 hetes.

Beszéld meg az orvosoddal, mielőtt leállsz a magne b6-al, és próbálj mértéket tartani a kajával.

2011. okt. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ja igen a terhes vitaminban elevit gravida abban is van b6 vitamin dögivel, de én az első trimeszterben a femibion800-at szedtem és az nem csinál olyan étvágyat. Most megvetette a gyógyszertáros velem 6300ftért a femibion400-at mondván abban 60 szem van szóval 2 havi adag, aha csak azt nem mondta hogy 30+30 szem szóval 1 vitamin +1 valamilyen olajos kapszula. azaz csak 30 napig elég, szóval ezt anyagilag nem fogom bírni úgyhogy át kell térjek a gravidára vagy az elevitre megint pedig ez a femibion bejön nekem de azért ez nagyon durva ár érte sztem, inkább az esti zabálást majd valahogy megpróbálom megállni.
2011. okt. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

19:35 vagyok.

Ma vagyok 25 hetes, végig ugyan azt a mennyiséget ettem, amit a terhesség előtt, és egészen addig nem is híztam amíg nem kezdtem el szedni. Nem nőtt az étvágyam, nem zabáltam mégis 12kg... Úgyhogy szerintem igen is hizlal...:(

Igaz, hogy kívánósabb is vagyok, de tudok nemet mondani az édességre, sós ételekre, annyi édességet amit most megeszek, azt meg mindig is megettem..(nem tábla csokikra kell gondolni...1-2 kocka csoki..)

2011. okt. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A Magne B6 számomra nem jelentett problémát, bár tuti, hogy a B vitamintól megnő az étvágyad! Valamilyen szinten diétáznod kell, mert a babának sem tesz jót, ha rengeteget hízol és neked sem!
2011. okt. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!