Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi hányinger. Meddig...

Terhességi hányinger. Meddig tart ez az állapot? Mikor lesz vége a rosszulléteimnek?

Figyelt kérdés

7 hetes terhes vagyok, és kb 10 napja nagyon erős émelygéssel, hányingerrel küszködök. Minden nappal erősödnek rosszulléteim. Ma már ott tartok, hogy szinte egész nap rosszul vagyok, szédülök, és masszív hányinger kerülget. Főleg hajnalban, mint most.Persze hányok is. Nagyon megterhelő :( Semmi sem segít. Keveseket eszem többször, gyömbérteát iszom, Magneb-t szedek, semmi sem hatásos. Tényleg jobb lesz a 12. hét után? Elmúlik ez? Olyan szomorú vagyok, hogy nem tudom élvezni a kismamaságom :(

Aki hasonlóan kellemetlenül élte meg az első tremisztert mint én, segített-e bármi? Akármi ?


2011. okt. 16. 02:16
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Nekem az segített, ha nem vártam meg míg éhes leszek, nem nagy zabálásokra kell gondolni, csak 1-2 szem keksz, vagy ropi vagy gyümi, ami éppen jól esik.
2011. okt. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 Atroposz ***** válasza:
Salvus vizet ajánlom, nekem be vált.
2011. okt. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Köszönet a tippekért! Mind nagyon ahsznos nekem!

Eléggé furcsa, de a hideg tejet úgy iszom, mintha forró Brownie lenne baracklekvárral :) A barnarizs is bevált, ma is azt eszegetek tonhallal. Picit jobban vagyok, tegnap aludtam is egy jót ! Azért megnyugtató, hogy időnként csillapodik egy picit ez a hányinger, picit erőre kapok.


Köszönöm, és ha van még tpp, várom nagyon!

2011. okt. 17. 13:17
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Szia, a 2# válaszadó vagyok:) most lépek be a 11.hétbe, gondolom, akkor te is?! 2 napja enyhültek a rosszulléteim, nálad hogy alakul, jobban vagy egy kicsit?Legújabb nálam (amitől jobban vagyok) a 100%-os narancslé és gyümölcsjoghurt, előtte nem voltam oda érte.
2011. nov. 7. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Szia kedves 2. valaszolo ! :) eppen almatlansaggal kuszkodom es beleneztem a regi kerdesembe orultem hogy irtal! Mar 13 hetes vagyok es sokkal sokkal jobban erzem magam :)) mar csak ritkan van hanyingerem, minimalis a hanyas es a szagundor ami nagyon eros volt nalam :( kerekedik a pocim is :) tul vagyunk a 12. heti vizsgalaton, az uh egy csoda volt, az eredmenyeim rendben !:) gondolom mar Neked is megvolt a 12. heti vizsgalatod azota, meselj minden rendben volt?
2011. nov. 25. 02:52
 16/28 A kérdező kommentje:
Ja es vicces en is ontom magamba a facsart narancsot es minden reggel joghurttal nyitok ;)
2011. nov. 25. 02:54
 17/28 anonim ***** válasza:
90%

Szia kedves kérdező, második válaszadó vagyok:) én is mindig megnézem, hogy írtál-e és örülök, hogy még mindig megosztjuk egymással az eseményeket, hisz párhuzamosan haladunk! Szerencsére nálam is minden rendben volt a genetikain, amint láthatod az időpontot még mindig hajnalban kelek, de most egy pár napja jobban bírom az esti ébrenlétet, már nem dőlök ki nyolckor, csak fél tízkor:)a hányinger tovaszállt, mintha nem is lett volna, ez annyira jó és most már élvezhető a terhesség. Te mikorra vagy kiírva? Én május 31.-re.

Voltam a héten védőnőnél, szerencsére egy „modernebb gondolkodásút” fogtam ki, holnap megyek a dokimhoz, hogy minden rendben van-e és akkor ugye jön az AFP

nemsokára. A poci kerekedik, ahogy mondod, férjem már elkezdett beszélni hozzá, mondtam neki, hogy lehet, hogy még korai (de jót viccelődünk ezen), mert véleményem szerint még nincs rendes hallójárata:D

A szagundor is enyhült, a kedvem viszont kicsattanóan jó mostanában, a narancslé-joghurt kombó még mindig teritéken van nálam is:)

Te mikor mész legközelebb vizsgálatra, továbbra is jól érzed magad?

2011. dec. 1. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Szia! Orulok, hogy irtal es hogy minden rendben van Veletek :) kepzeld en is Majus 31.-ere vagyok kiirva :D akkor minden nagyon egyszerre tortenik velunk :) a kovetkezo vizsgalat (AFP) Karacsony elott nemsokkal lesz es en szeretnek egy Uh-ot is :) a genetikai Uh Januarban lesz ha jol szamolom.. Minden a legnagyobb rendben Velunk, elvezem a kismamisagot es fantasztikus erzes ahogy novekszik a pici :) ( vagyis no a hasam:)) a nemet tudjatok mar ? Hol szulsz?
2011. dec. 4. 19:22
 19/28 anonim ***** válasza:

Szia! Én is örülök, hogy Veletek is minden rendben! Eszméletlen, hogy egy napra vagyunk kiírva:) nekem is AFP következik és genetikai ultrahang, a 18. héten. Pénteken ugye voltunk orvosnál és próbáltunk találgatni a nemét illetően, de még sajnos semmi, doki szerint még nem lehet megállapítani, én meg voltam róla győzödve, hogy kislány (mivel nem láttam a kis lába között semmit, de ez csak merő hallucináció) valójában mindegy, csak persze jó lenne már tudni, csak a tudat. Nálatok kiderült már? Gyönyörű érzés az egész, ahogy mondod, neked az első gyereked? Nekem igen..és előreláthatólag a Péterfyben, de lehet, hogy a Margitban szülök.Te hol tervezed?:) Te hány eves vagy?:)

Jó lenne tartani a kapcsolatot, ha van hozzá kedved, sortársnak érezlek és jó, hogy még mindig beszélünk..

2011. dec. 6. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok? Kinek mikor született a babája és mi lett a neme? :)
2014. ápr. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!