Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi hányinger. Meddig...

Terhességi hányinger. Meddig tart ez az állapot? Mikor lesz vége a rosszulléteimnek?

Figyelt kérdés

7 hetes terhes vagyok, és kb 10 napja nagyon erős émelygéssel, hányingerrel küszködök. Minden nappal erősödnek rosszulléteim. Ma már ott tartok, hogy szinte egész nap rosszul vagyok, szédülök, és masszív hányinger kerülget. Főleg hajnalban, mint most.Persze hányok is. Nagyon megterhelő :( Semmi sem segít. Keveseket eszem többször, gyömbérteát iszom, Magneb-t szedek, semmi sem hatásos. Tényleg jobb lesz a 12. hét után? Elmúlik ez? Olyan szomorú vagyok, hogy nem tudom élvezni a kismamaságom :(

Aki hasonlóan kellemetlenül élte meg az első tremisztert mint én, segített-e bármi? Akármi ?


2011. okt. 16. 02:16
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
Szia én 15.hetes terhes vagyok.az elsöprő 3 hónapban semmi bajom nem volt jártam minden nap dolgozni egyáltalán nem volt semmi bajom. Ahogy betöltőttem a 3.hónapot minden bajom van hányás rosszullét szóval minden.úgy gondolom mindenki máshogy éli át a terhességét.én a 3.babámat várom a másik két terhességem első hónapjaiban voltam beteg utanna semmi most fordítva 😊
2015. okt. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
heló, hűha, jól elszállt az idő :) Kisfiúnk 3 és fél éves ! a hányinger napra pontosan 12. hétig tartott, azután elvágták ! kitartást minden hányós kismamának, elmúlik ! :)
2015. okt. 31. 18:34
 23/28 anonim ***** válasza:
Még 3 hetem van a 12. hétig, de számolok vissza, elviselhetetlen minden nap 12:00-tól, estig, míg el nem alszom. 1-szer hányok minden nap 5-6 h között. Érdekes. Hányás után tökre jól érzem magam, és úgy eszek mint a rakéta. Este fél-8-8 a plafon ameddig fent bírok maradni. ÉN IS szeretném élvezni az anyaságot, nagyon remélem, hogy a 12. hét után minden szép és jó lesz.
2016. márc. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Életszerűbbnek tartom ha leírom az aktuális állapotot. Nos 14 hetes múltam és most az van, hogy 3 napig minden szép és jó, majd 3 napig ismét rossz minden,ismét hagymaszagú minden, és teljesen levágnak ezek a napok, mert nem tudom hogy mikor lesz már vége a rosszulléteknek. A kicsi jól van, minden rendben van vele, de még mindig nem tudok mindent megenni,és a rossz napokon főzni sem tudok.
2016. ápr. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Én meg 4-es vagyok, csak azóta lett még egy gyerekem :) A második terhesség alatt az 5-diktől a 24-dik hétig voltam rosszul, de csak kétnaponta. És a kolbász volt a fő eledelem :) Ha jól voltam, tudtam, hogy aznap "kell" amit lehet, előre megcsinálni, mert másnap tuti jön az egész napos hányinger. De azért aztán ez is szép fokozatosan csökkent, majd elmúlt. Kitartás minden hányingeres kismamának!
2016. ápr. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
23-as, 24-es vagyok, most vagyok 20 hetes, most elmondhatom, hogy most már 3 hétbe 1 napokra vagyok rosszul. Étvágy kitűnő, akik ezzel küszködtök, higgyétek el, elfog múlni. Nekem a gyengém az, ha ébredés után nem sokkal kinyitom a hűtőt,kora reggel mindig bánt benne valami szag..De most már azt mondom minden oké,most más dolgok jönnek elő felé. Nem bírok ülni sokáig, fáj a derekam, ja és a SAV!!! Na az néha végigmar, és ro*adt szar.
2016. máj. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
Szia. Nekem a citrom vállt be cukor nélkül. Citromot ettem magában, vagy áztattam vízbe, és azt kortyolgattam.
2018. jan. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Sziasztok! :) Hű jó régi a kérdés, de a témája most nagyon is aktuális nekem… 7 hetes terhes vagyok és reggeltől estig hányingerem van és rosszul vagyok 😵‍💫 remélem 12. hétre tényleg elmúlik, mert így tényleg nehéz élvezni a várva-várt kismamaságot 😊
2022. szept. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!