Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan kismama aki tényleg...

Van olyan kismama aki tényleg teherként éli meg a terhességet? És ha igen, akkor miért?

Figyelt kérdés
Nekem néha jön egy ilyen érzés, hogy hú de jó lenne már túl lenni rajta!Néha rossz érzéssel tölt el hogy sokmindenben le vagyok korlátozva, mivel veszélyeztett vagyok.Olyankor olyan lelkiismeret furdalásom van, pedig épp hogy annyira szeretném már fogni, és nevelgetni a kisfiamat, és türelmetlen vagyok.Nem arról van szó hogy nem szeretem, sőt!!!Már most imádom, pedig még négy hónapot várnom kell.Természetes érzések ezek, vagy csak én érzem ezt?
2009. máj. 4. 18:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én úgy mondanám "édes teher":) Igazából így a vége felé kezd egyre rosszabb lenni, fáj ha fészkalódik, nem tudok pihenni, és nem tudok annyit mászkálni, mint eddig:) De azt mondom megéri, hisz mégiscsak az én gyönyörű pici lányom, és persze én szerettem volna, és ezt el kell viselni:) Az vígasztal, hogy nem sok idő van már hátra, hogy végre lássam:)

Boldog Babavárást!

35+3 hetes km

2009. máj. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Én már nagyon vártam, hogy vége legyen. Nem voltam veszélyeztetett terhes, de mégis az összes létező terhestünet megvolt. Az elején aluszékonyság, már este 7-kor mentem aludni, hányinger, derékfájás, minden reggel orrvérzés.

A 6. hónaptól nem tudtam aludni, sehogy sem. Gyomorégés, állandóan pisilni jártam. A végén már lehajolni sem tudtam, az ágyból egyedül felkelni sem. Szóval nekem teher volt, igen. De attól még imádom a kislányom, és szeretnék egy másodikat is. De már előre rettegek, hogy most meg van egy kicsi gyerek is, hogy fogom bírni?

2009. máj. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!