Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sok a 9 és a 4és fél év...

Sok a 9 és a 4és fél év korkülönbség?

Figyelt kérdés
Jelenleg 14 hetes kismama vagyok,mire megszületik a pici a nagyfiam 9, a nagylányom pedig 4 és fél éves lesz.Itt majdnem mindenkinél kisebb korkülönbséget láttam.Szerintetek nem sok?
2011. okt. 28. 18:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szia. Miért lenne sok? Az én nagyfiam most lesz decemberben 12éves, a kicsifiam pedig most múlt 3éves. Tényleg igaz, hogy nagyon sokmindenben tud segíteni. A harmadik gyermekemet meg most várom. A barátnőmnek van egy 3éves, és egy 1,5éves gyermekei, hát mit ne mondjak, nem lennék a helyében. Mindig mondja, hogy de jó nekem, hogy ennyi korkülönbség van a fiaim között, mert mikor kisebb volt a kicsi, nem kellett kétfelé szaladnom, úgy mint neki. Nekem ez így nagyon jó. És tényleg nincs testvérféltékenység sem. 12hkm
2011. okt. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

köztem és a nővérem közt majdnem 11 év van.


szerintem sok, ő is másik korban volt kamasz, meg én is. elég nagy vitaforrásez.

20/l

2011. okt. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem, sőt! Inkább tök jó,mert a nagyok már önállóak és tudnak segiteni is. Nekem tavaly született kisfiam, a lányaim akkor töltötték a 10 és 7 évüket. :)
2011. okt. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Lányaim 15 és 12 most vagyok 26 hetes terhes. Nem sok!!!
2012. jan. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!