Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma töltöttembe a 16 hetet! És...

Ma töltöttembe a 16 hetet! És tegnap este nagyon görcsöltem! Mi lehet? Nagyon félek!

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 08:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha nagyon görcsöltél, akkor miért nem mentél be ügyeletre?
2011. nov. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mert senki nem volt itthon és akkor még, meg mozdulni sem tudtam!
2011. nov. 14. 08:52
 3/13 anonim ***** válasza:

Akkor mentőt kellett volna hívni. Te inkább halálra aggódod magad, mint teszel a babád egészségéért? Szerezz be magnéziumot és kezdd el szedni. Nem most kell menned AFP-re? Mutasd meg magad az orvosnak.

Tudod, az én párom is 12 órázik éjszakánként és senki nincs a közelünkben a családból. Az anyukája lakik a legközelebb, de még az is messze van. Az én családom meg Mo-on él. A 112-t otthonról is lehet hívni, ingyenesen. Ha orvosod van, akkor őt is hívhatod segítségért. Merj segítséget kérni, ha baj van.

2011. nov. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
És akkor hova teszem az 5 éves lányomat? és igen a héten megyek AFP-re
2011. nov. 14. 09:10
 5/13 anonim ***** válasza:
Így van, orvos, ügyelet, szomszéd, mentő stb.
2011. nov. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha van egy 5 éves gyereked és emiatt nem akarsz semmit tenni, akkor a kérdés tárgytalan. Egy anyának, ha újra terhes, akkor gondolkodnia kell azon, h veszély esetén kit hívjon. Mi van, ha elkezd leválni a lepényed az éjszaka közepén. Ömlik a vér. Mit csinálsz az 5 éves lányoddal, míg szépen kivérzel?
2011. nov. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az öt évessel:

szomszéd, barát, barátnő, szülők, rokonok, ha más nincs, viszed magaddal.

2011. nov. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

hogy vagy?görcsölsz még?remélem már minden rendben.

ha megint görcsölsz,akkor vagy kérd meg a szomszédod,ismerősöd,hogy addig vigyázzon a kislányodra,vagy vidd be magaddal.biztos lesz egy nővér aki addig lefoglalja,amig téged vizsgálnak.biztos nem fogják érte leharapni a fejed,ha nem tudod hova tenni a pici lányt.és elzavarni sem fognak a gyerek miatt.

2011. nov. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Beszéltem a védőnővel és azt mondta ha nagyon akarok akkor délután várjam meg a páromat míg haza nem ér és menyük be az ügyeletre!
2011. nov. 14. 12:48
 10/13 anonim ***** válasza:

Az most oké, h a védőnő nem látja sürgősnek, de neked el kell gondolkodni azon, h mit csinélsz veszély esetén a nagyobbal. Mint írtam a placentaleválás nem gyerekjáték, akár fél óra alatt eszméletlenre vérzel. Az első vércseppnél már hívhatod a mentőt. Hívhatsz valakit, akivel a gyerek lehet v beviszed magaddal. De ha azon kezdesz el aggódni, h te nem mozdulsz a nagyobb miatt, akkor ott leszel rosszul előtte. Mit fog csinálni egy 5 éves gyerek? Ő nem tud rajtad segíteni. Ha valami bajod lesz, akkor később meg magát okolja és még a terhességtől is elveszed a kedvét.

3 emberért vagy felelős: magadért, a kislányodért és a babáért.

Nem azt mondom, h rosszul leszel, hanem azt, h számolni kell a következményekkel, h lehet probléma és az nem mindig akkor jön, mikor apa otthon van.

2011. nov. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!