Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma töltöttembe a 16 hetet! És...

Ma töltöttembe a 16 hetet! És tegnap este nagyon görcsöltem! Mi lehet? Nagyon félek!

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 08:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Leírták előttem páran.Menni kell az ügyeletre!Az 5éves lányod még gyerek.Ő nem tud segíteni neked.Ha ennyire görcsöltél párod miért nem maradt otthon?Azért az,hogy nagyon görcsölsz az nem vicc.Nem véletlenül görcsöltél.Nem ijjesztgetni akarlak,de nekem anno mondta az orvosom,hogy ha erős görcseim vannak azonnal kórház,mert lehet azért görcsölök "csak",hogy nő a méhem,de mondta,hogy nem mindegy,hogy a méhem nő gyorsabban vagy a baba,mert ha a baba,akkor kinyílhat a méhszáj.Neked is tudni kell ezt,mert van már egy gyermeked.Görcsölsz még?E.
2011. nov. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
szia.hogy vagy?görcsöltél azóta?reemélem nem.elmentél az orvoshoz?mit mondott?remélem jól vagy,és a babával is minden rendben.kérlek írj ha tudsz.
2011. nov. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Igen voltam orvosnál és minden rendben van!:)
2011. nov. 18. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!