Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek terhessége alatt...

Akinek terhessége alatt alakult ki viszere, válaszolna nekem?

Figyelt kérdés

Melyik lábadon jött ki?

HÁny db, csak egy ér vagy több is?

Fájt?

Szülés után mi lett vele?? Visszahúzodott, elmult, vagy megmaradt?

Köszi


2011. nov. 21. 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem 3 gyermekem van, és alapvetően genetikai háttere van a visszereimnek, de terhesség alatt alakultak ki! Az enyém nagyon csúnya, mindenféle van (vastag, egész lábon végigfutó és véraláfutás szerű seprűvénák is.Ja és megmaradtak terhesség után is, de ennek nem feltétlenül kell így lennie!

Az első baba után nem vehettem fel miniszoknyát!:-)

A második terhesség után már térdnadrágot se nagyon hordhatok! :-)

A harmadik után már lehet, hogy szandát se vehetek fel, csak zárt cipőt olyan csúnya maradt a lábam!

De van 3. gyönyörű egészséges gyermekem! Kenem ezzel azzal, fáslizom, de csodát egyik sem tesz!

Remélem te nem jársz így!

2011. nov. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most várom a második babámat, 31 hetes vagyok. Az elsőnél semmi nem volt, most pedig teljesen el van feketedve a lábfejem, elég sok van a lábszáramon is, illetve egy vastag a combom tövénél is megjelent, na az néha fáj nagyon! Ja, és csak a bal lábam. Nyáron jobban fájt az egész lábam, mint most.

Szedem a Venoruton-t, kenem, illetve fáslizom, de sajna nem lett jobb. Remélem elmúlik, mert ha nem, akkor ahogy az első válaszoló is írta, én sem hordhatok sem nyitott szandit, sem térdnadrágot. :-(

2011. nov. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem elsövel semmi,másodikkal egy hatalmas,olyan vastag mint a hüvelykujjam,végigg a bal lábamon a combom felétöl a vádlim feléig,majd a vádlimnál szétágazik millió irányba és olyan mint egy nagy véraláfutás.undoritó,de ha megszültem megyek vele egy esztétikai sebészetre talán tudnak vele valamit kezdeni.mondjuk ha nem akkor se baj mert megbékéltem vele már ,de jó lenne ha nem látszana.
2011. nov. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok,megszültem,azon a héten már eltünt az ujjnyi vastag ér és a lila folt szinte teljesen elhalványodott.hihetetlen,én meg azt hittem orvoshoz kell majd mennem vele.teljesen eltünt majdnem.
2011. dec. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi Utolsó válaszoló, hogy írtál!

Először is gratulálok a babához!! Sok örömteli boldog percet nektek!!

Hu- a viszér meg bíztató, hogy eltűnt!! Örülök neki!

Nekem csak egy viszonylag vékonyabb ér van a bokámnál-ami mindössze egyszer fájt egy hétig- azóta sem- kopp-kopp- de akkor én is bízok benne, hogy elmulik majd szülés után. MÉg van mondjuk 1,5-2hónapom a szülésig. :)


BOldog karácsonyt Nektek!!

2011. dec. 18. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!