Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ne ítéljetek el! Lehet depress...

Ne ítéljetek el! Lehet depresszió? Mostanában sok vita van a párom meg én köztem, és néha elkap a gépszíj, és olyanokat mondok amit késöbb megbánok...

Figyelt kérdés
Mostanában sok vita van a párom meg én köztem,és néha elkap a gépszíj,és olyanokat mondok amit késöbb megbánok,pl:minek kellett ez a gyerek:-(.DE A SZÍVEM MÉLYÉN ALIG VÁROM MÁR!!Ugye azért nem leszek rosz anya???Magam alatt vagyok,remélem a baba ebböl nem sokat érez,és kárpotolni fog mindenben ha megszületik!34+6-hetes kismama.
2009. máj. 15. 08:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
80%

Ne butáskodj már! Nem a babára haragszol,hanem a párodra és a kialakult helyzetre.

Kicsit érzékenyebb vagy és máshogy reagálod le a dolgokat!

Biztos,h nagyon jó anya leszel!Ne idegeskedj!

36hetes

2009. máj. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
89%

Szia!Nyugodj meg eloszor is.Tudom mit erzel,mert mostanaban en is olyan vagyok mint egy idozitett bomba.Mindenen veszekszek,mindenen felhuzom magam.Szerintem a hormonjaink dolgoznak eleg rendesen.Csak egy valamit ne csinalj.A kicsit ne szidjad,hogy minek kellett,mert azt viszont erti es erzi.Gondolj arra,hogy o nem tehet rola,hogy az anyukaja a plafonon van az utolso par hetben.

Minden jot neked es konnyu szulest!:)

35 hetes kismami

2009. máj. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
79%
Nem depresszió! Úgymond teljesen normális a viselkedésed a megváltozott hormonok miatt! Ne aggódj, elmúlik!
2009. máj. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
91%

szerintem inkább a vita okát keressétek meg és beszéljétek meg mi a probléma. nem ártasz a babának az idegeskedéssel de ezek a gondolatok lássuk be nem szépek még akkor sem ha nem komolyan gondolod. beszélj a pároddal!

minden jót!

(és nem ítéllek el ez csak a véleményem:-))

2009. máj. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
24%
ez hülyeség azért vagyunk emberek hogy tudjunk uralkodni magunkon. nagyon könnyű mindent a terhességi hormonokra ráfogni. a terhesség egy állapot és a 9 hónap alatti veszekedéseket nem lehet azzal elsimítani hogy terhes vagyok....
2009. máj. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
76%
Utolsó válaszoló,kérdezhetek?Voltál terhes?
2009. máj. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
83%
persze.
2009. máj. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
73%
es meg le is pontoz minket...
2009. máj. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
93%
de ez most nem rólam szól hanem a kérdezőről. nincs vele semmi baj de ha veszekedés van annak oka van csak azt akartam kihozni hogy meg kell beszélni. ha nem beszéltek róla csak elmérgesedik az egész. ettől függetlenül nem vagy depressziós!
2009. máj. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
82%
nem én voltam. vádolj mást....
2009. máj. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!