Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ne ítéljetek el! Lehet depress...

Ne ítéljetek el! Lehet depresszió? Mostanában sok vita van a párom meg én köztem, és néha elkap a gépszíj, és olyanokat mondok amit késöbb megbánok...

Figyelt kérdés
Mostanában sok vita van a párom meg én köztem,és néha elkap a gépszíj,és olyanokat mondok amit késöbb megbánok,pl:minek kellett ez a gyerek:-(.DE A SZÍVEM MÉLYÉN ALIG VÁROM MÁR!!Ugye azért nem leszek rosz anya???Magam alatt vagyok,remélem a baba ebböl nem sokat érez,és kárpotolni fog mindenben ha megszületik!34+6-hetes kismama.
2009. máj. 15. 08:35
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
91%
ok,akkor szerencsés vagy,tudom hogy nem lehet mindent a hormonokra fogni,de azért kiismeri magát az ember élete x éve alatt,és érzem magamon hogy egyszerűen néha akaratomon kivül elképesztő dolgokat mondok vagy csinálok,tudom hogy nem ilyen vagyok...
2009. máj. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
97%
ha nem te voltal akkor elnezest kerek toled!
2009. máj. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
88%
alá is írom és tudom hogy időnként felmegy a pumpa. de azt akartam kihozni hogy mindent nem lehet erre ráfogni. terhes vagyok és akkor mindenki nézzen el mindent..... persze vannak rossz napok de ha valakinek folyamatos gondjai vannak lehet hogy nem a hormontúltengés okozza. ennél érthetőbben nem tudom leírni...
2009. máj. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
73%

Hát pedig sok mindent okoz a 9 hónap amit más esetben másképpen élsz meg és reagálsz le tehát nem tudok egyet érteni az utolsó elötti válaszolóval sőt!Az lehet,hogy a terheség egy állapot de helyesbitek:Más állapot!!!!!!Na itt a hangsúly.A hormonok pedig valóban dolgoznak rendesen ami érzelmileg is kihat nem kicsit.A kérdező pedig nygodjon meg teljesen normális amit ir,ami pedig a babát illeti sztem nem terhesen is mondunk sokszor olyat pláne vitánál amit megbánunk és nem is úgy gondoltuk.E miatt kár aggódni és lelkiismeret furdalással küzdeni.Simizd a pocidat és mond el a babucinak amit érzek,és azt is,hogy imádod őt:-))

Ne idegeskedj,minden rendbe jön meglátod!!!!

Ja,és nagyon is tudom mit irok,van 4 csemeténk és az5.-et várjuk,szóval itt is dúlnak a hormonok:-)))

18 hetes km.

2009. máj. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
93%
A kérdezőnek meg annyit irnák hogy a 3-ik hónapban egy veszekedés alkalmával én is megkérdeztem a páromat hogy biztos hogy kell e ez nekünk,pedig semmi mást nem akarok jobban mint ezt a babát,huu most hogy ezt leirtam rendesen rosszul érzem megint magam ettől a mondatomtól,jól sejtem hogy egy kicsit azota változott meg a kapcsolatotok amiota várandós vagy?Remélem tényleg elmúlik,és csak a hormonok,mert érzem magamon hogy néha nem önmagam bagyok én is
2009. máj. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
77%
08.55-ös voltam,azért azt nem értem miért kell lepontozni valakit aki a véleményét leirja.Ezek szerint sokan csak azért jönnek erre az oldalra és nem azért,hogy segitsenek.Szomorú.Na lehet ismét pontozni,jó mulatást hozzá:-)
2009. máj. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó válaszokat!remélem minden jóra fordúl!
2009. máj. 15. 09:48
 18/25 anonim ***** válasza:
64%
Nem értek egyet azzal a hozzá szólóval,aki szerint ez nem a hormonok miatt van!Én a férjemre még azért is megharagszom és megsértődöm,ha megkérdezi mit vegyen fel és a végén nem úgy dönt,ahogy én szeretném!Az elején kicsit megijedt,de mára már csak nevet!Nem veszi komolyan és akkor is szeret,ha azért kiabálok vele,mert nem jó pohárban hozta a vizet!:S
2009. máj. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
95%

Teljesen magamra ismerek, en is ilyen idegbeteg allapotban vagyok ok nelkul :-) .meg jo hogy a parom 100%-ig megert, de annyira,h egyik nap felajanlotta hogy akar fel is pofozhattom ha ettol jobban fogom magam erezni... :-))) persze el kapott a nevetes,majd meghatodtam es elsirtam magam...

37+1 heteske

2009. máj. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
93%
Szia! Mi is sokat vitázunk,és sokat sirok,na jó én amugy is siros vagyok,akkor gondolhatod most mi lehet... :) Én nem azt kérem hogy nézzen el mindent,de ö semmit sem néz el. :( És mikor veszekedünk utána nekem is mindig lelkifurdim van,hogy nem igaz hogy nemtudok uralkodni magamon,de ez már mindig csak a sirás után jön...remélem nem lesz se nektek,se nekünk semmi bajunk. :) 30 hetes
2009. máj. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!