Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ne ítéljetek el! Lehet depress...

Ne ítéljetek el! Lehet depresszió? Mostanában sok vita van a párom meg én köztem, és néha elkap a gépszíj, és olyanokat mondok amit késöbb megbánok...

Figyelt kérdés
Mostanában sok vita van a párom meg én köztem,és néha elkap a gépszíj,és olyanokat mondok amit késöbb megbánok,pl:minek kellett ez a gyerek:-(.DE A SZÍVEM MÉLYÉN ALIG VÁROM MÁR!!Ugye azért nem leszek rosz anya???Magam alatt vagyok,remélem a baba ebböl nem sokat érez,és kárpotolni fog mindenben ha megszületik!34+6-hetes kismama.
2009. máj. 15. 08:35
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek gondolkozz el egy percet azon amit írok Neked. Természetesen a hormonok dolgoznak, érzékenyebbek vagyunk, vitázunk, hisztizünk. Átéltem én is! Viszont! Ha pusztán a gyermeked LÉTEZÉSE nem tesz boldoggá, akkor ne várd, hogy a megszületése majd azzá tesz és kárpótol bármiért is. Az első hónapban a babád alszik, eszik, kakil, sír, sír és sír. Még feszültebb és idegesebb leszel, mert a meglévő problémáid mellé ráadásul még kialvatlan is leszel!! A babád most is hall és érez mindent, szerintem kérj tőle bocsánatot és mondd el neki, hogy nincsenek elvárásaid vele szemben, TE fogod őt boldoggá tenni, és nem neki kell téged. Próbáld rendezni a nézeteltéréseket a pároddal most, mert nem lesz könnyebb a helyzet egyáltalán a szülés után.
2009. máj. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
a 9:59 válaszadóval nem élnék együtt:-)
2009. máj. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
09:59 vagyok!Na jó azért nem kiabálok,inkább nyafizok meg picit kényeskedem,de ő csak nevet mert ezt is szereti!+nem bírom a nagy meleget és akkor kicsit jobban hisztizek!De azért nem vészes!
2009. máj. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
09:59 vagyok!Na jó azért nem kiabálok,inkább nyafizok meg picit kényeskedem,de ő csak nevet mert ezt is szereti!+nem bírom a nagy meleget és akkor kicsit jobban hisztizek!De azért nem vészes!:-D
2009. máj. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
:-)) akkor meggondolom az együttélést:-DDD
2009. máj. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!