Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha alacsony lett az afp,...

Ha alacsony lett az afp, genetikai tanácsadásra küldtek az mit jelent? Milyen vizsgálatot?

Figyelt kérdés
2011. dec. 9. 21:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Utolsó kettő, igazatok van. Eleve 16 hetesen van az afp:)
2011. dec. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én Pesten voltam, és nem volt semmiféle beszélgetés, csak bekérték a leletemet. Elküldtek ultrahangra, ahol mondta a hölgy, hogy nem lát semmi rendellenességet. (A dokim eleve minden hónapban megnézte a babát, na mindegy.) Aztán mondták, hogy csináltassam meg a magzatvízvételt. Én meg mondtam, hogy nem. Erre azt mondta a doki, hogy az én döntésem, és ennyi volt.

Igazából ez a 100 %, és emiatt mindenkinek felajánlják, mert nem merik vállalni a felelősséget, hogy bármi baj lehet. De én inkább az integrált tesztet választottam, bár 25 e Ft, de teljesen veszélytelen a babára nézve.

Igaz, sokan paráznak még emiatt is, mert ez csak 95 %. De tudod mit? Azt az 5 %-ot én bevállaltam.

Mellesleg ez az AFP teljesen hülyeség. Önmagában véve semmit nem mutat, más hormonokkal együtt szokták elemezni, az integrált teszten meg is teszik. Nálam szimplán csak vastag volt a placenta, és nem engedte át a szerintük megfelelő mennyiséget. Ha még egyszer terhes leszek, el sem megyek AFP-re.

Ja, és 2 éves a fiam, teljesen egészséges.

2011. dec. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hiába pontozol le, nem én írtam butaságot, ugyanis a genetikai tanácsadáson bizony genetikai UH-ot csinálnak. Előbb utána kéne nézni, mielőtt kioktatsz. Kétszer is átéltem, először a rossz Afp miatt, aztán a korom miatt. A protokoll szerinti genetikai Uh teljesen más téma. És chorionbiopsziám is először a 18. másodszor a 14. héten volt :)
2011. dec. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Egyébként 5. voltam és 8-asnak ment a válasz, nem a kérdezőnek.
2011. dec. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!