Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mostanában sűrűn álmodom,...

Mostanában sűrűn álmodom, hogy korábban megszületik a babám ez természetes ilyen idősen?

Figyelt kérdés
27 hetes vagyok és egyre sűrűben álmodom, hogy kórházban vagyok és megszületik a kisbabám. Félek, hogy tényleg így lesz. Ez természetes ilyen idős terhesen?
2008. márc. 26. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ternészetes. Ez már velem is előfordult 25 hetesen én is ilyet álmodtam,hogy olyan súllyal született mint egy rendes kifejlett baba. Meg 30 hetsen is álmodtam ilyet. Most 36 hetes vagyok és nem lett meg eddig és szerintem kihúzom végig! Szerintem csak azért álmodunk ilyeneket mert már nagyon szertnénk ha a kezünkbe vehetnénk a picikét.
2008. márc. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az álmaink a vágyainkat, félelmeinket tükrözik. így az is természetes ha kiskirálynöt koronával szülsz vagy egy kis gnómot. mert ugye a félelem és vágyaid mind a te agyadban vannak.


én pl volt többször is hogy szültem, pedig még nincs gyerekem. hogy ez nekem félelem vagy vágy, hmmm.


annyit hogy a szülést agyilag be lehet folyásolni, mondjuk a kora szülést nem tudom de hogy késsen igen, de ahoz elég nagy trauma vagy akarat kell.

2008. márc. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen természetes, én is 24 hetes korom óta azzal vagyok elfoglalva nehogy koraszülött legyen. Volt, hogy azt álmodtam, hogy vérzek és arra riadtam fel, két hete pedig azt, hogy folyik a magzatvíz. Végül is az egész terhesség során kitalálunk magunknak valamit, hogy legyen min idegeskedni, rettegni. Ne izgulj! Bár könnyű azt mondani.
2008. márc. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!