Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Számítsak én is hasonló...

Számítsak én is hasonló problémákra?

Figyelt kérdés

Anyukámnak 22évesen volt egy ikerterhessége, ahol a két babának egy méhlepénye volt, és ezért 20-25. hét környékén megszülettek, de azonnal meg is haltak. Utána egyszer volt egy vetélése még a terhesség kori szakaszában. Utána pedig nem sikerült teherbe esnie. Semmi baja nem volt, nem dohányzott, nem ivott soha. Fiatal lány volt, és...

Nagy nehezen 4év próbálkozás után sikerültem én, pedig a doki a vetélés után azt mondta neki, hogy ne is próbálkozzon, mert nem fog összejönni.

Számíthatok én is hasonlókra, ha babát szeretnék? Már tervezzük a párommal, de nagyon félek, mert hasonló szörnyűségeket nem bírnék elviselni. Szerintetek?


2011. dec. 12. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Ha nem rendellenesség miatt történt ez édesanyáddal ami örökletes lenne, akkor szimplán balszerencsés volt sajnos gyermekvállalás terén. Ez nem azt jelenti, hogy te is így jársz. Ha minden rendben van nálad, akkor remélhetőleg semmi gond nem lehet.
2011. dec. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem hiszem, hogy ez örökletes. Egyes női problémák (pl. kétszarvú méh, méhsüllyedés, ...) öröklődhetnek, de ez nem hiszem. Ha nincs bajod odalent, bármikor egészséges gyereket hordhatsz ki. Anyukádnak egyszerűen sajnos "nem volt szerencséje".

2011. dec. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne számíts és ne is gondolj ilyesmire, amúgy te is megszülettél, erre gondolj.
2011. dec. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy számítanod kellene ilyesmire. Lehet, hogy az anyukádnak olyan baja volt (pl hormongondok, stb) ami neked egyáltalán nincs. Fontos, hogy pozitívan gondolkodj, nem jó, ha előre izgulsz ilyen dolgok miatt. Nálad minden rendben lesz és kész! :)
2011. dec. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Megnyugtattatok :)
2011. dec. 12. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!