Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Leendo anyukak akik a jovohéte...

Leendo anyukak akik a jovohéten szultok, hogy viselitek azt a tudatot hogy bent lesztek karacsonykor?

Figyelt kérdés
Nekem ugy volt h tegnap lesz progis csaszarom de kozbejott vmi a dokinak vmi surgos eset es at tette jovohetre.Vagy hetfore vagy keddre.Utalom ezt a bizonytalansagot.Es foleg azt a tudatot hogy karacsonykor bent leszunk,alíg bírtam abbahagyni a sírast tegnap mikor kiderult.
2011. dec. 16. 10:27
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Koszonom.Kisfiu lesz :-D Zalán.
2011. dec. 16. 12:26
 12/15 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom Győrben hétvégén is van hazaadás. Így ha esetleg bele is csúsznátok a karácsonyba, még akkor is hazaengedhetnek 24-25-26-án. De addig bizti nem maradtok bent.

Én csak szilveszterre várom a babót, de ki tudja, lehet karikor érkezik. Nem állítom, hogy olyan nyugodtan élem meg ezt az információt, de ez van. Pláne, hogy a kislányom 1 éves szülinapján is kórházban voltam ezzel a bébivel. Remélem legalább a karácsonyt együtt tudjuk tölteni.

2011. dec. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szerintem emiatt ne legy szomoru, ez a karacsony akkor sem lenne olyan, mint a tobbi, ez kulonleges lesz es pozitiv ertelemben. Akkor is, ha epp a korhazban lesztek. Hidd el, hogy most egy idore elvesziti a jelentoseget az unnepnap, vagy a hetvege, tehat minden olyan nap, ami kulonbozik a hetkoznapoktol. Egyreszt, mert nagyon fogsz orulni a babanak, masreszt azert, mert a kovetkezo x idoben minden napod ugyanolyan lesz a baba miatt. (Legalabbis nalam igy volt/van.)

Nekem 3 evvel ezelott szuletett a fiam, karacsonykor mar otthon voltunk, de nem volt tul sok jelentosege, mert akkor a babanak orultunk es nem a karacsonynak. Utolso pillanatban jutott eszunkbe, hogy egy kisebb fat feldiszitsunk, a karacsonyi vacsora kb hetkoznapi ebed szintu volt, mert arra sem figyeltunk. Nem is igazan vettunk a ferjemmel egymasnak ajandekot, semmi jo nem jutott eszunkbe, mert a pici fiunk volt az ajandek, Ot semmi mas nem uberelhette, igy nem igazan karacsonyoztunk.

2011. dec. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

szia!

én 40+4 napos vagyok és a lányom nem óhajt kijönni, ami azért "gond" mert nekem van egy 4 éves kisfiam! és a dokim 21.ét jelölte ki végső időpontnak, amikor be kell mennem a kórházba és még ez sem jelenti az indított szülést!

én is végigbőgtem már pár éjszakát, főleg mivel nekem mindenki azt mondta hogy előbb fog jönni november végét - december elejét mondták a leleltek is!, mivel akkora nagy baba! -tényleg nagy! - szóval már itt tartunk dec közepén és még semmi! mi mindent kipróbáltunk már de semmi sem hat!most reménykedem még hogy hétvégén beindul erre a hidegre, bár a múltkori frontos időre sem történt semmi! még be sem fordult rendesen - a mai napi CTG-n pedig totál máshol volt mint ahol már szokott lenni.

2011. dec. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Hát akkor neked is kitartast kedves utolso.A tobbieknek pedig koszonom a megnyugtato valszokat.Talan mar kezdek belenyugodni.:-)
2011. dec. 17. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!