Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Úgy érzem megkattanok jövőhéti...

Úgy érzem megkattanok jövőhétig! Volt itt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Tudom már egyszer feltettem egy hasonlót, de annyira ki vagyok feszülve, hogy nem bírok magammal mit kezdeni. Tegnap volt az első UH, elvileg 6 hetes vagyok és 5mm üvolt az üres petezsák.. a doki nem mondott semmi jót, jövőhéten megint UH.. Azóta egyébként sokat gondolkoztam, lehet, hogy 1 jó hétre rá a feltételezett peteérésnek még lehetett esélye a babónak megfoganni később, akkor annyira nem lenne vészes 5 hetesen az 5mm, de NAGYON ki vagyok készülve... Ilyenkor mondják, hogy nyugodjak meg meg minden, de hogy tegyem? Karácsonykor kaparjanak..? Én azt hittem életem eddigi legszebb karácsonya lesz ez..


Akinek van pozitív tapasztalata hasonló ügyben, légyszi írjatok, hogy hátha sikerül lenyugodnom és úgy megvárni az UH-t.. Már arra is gondoltam, hogy nem várok csütörtökig, bemegyek hétfőn, hogy fáj nézzék meg.. annyi idő alatt is nőnie kell.. mert ha nő, akkor mégjobban lenyugszom és nem ártok a babának.. Nagyon buta vagyok..? :(


2011. dec. 16. 13:49
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:

Nem butaság, ha meg akarsz nyugodni, akkor egy ki trükkel menj be, nézzenek meg.

6hetes terhes voltam amikor a teszt egyáltalán pozitív lett a lányomnál(11hónapos nagylány), 8hetesen is csak 6hetesnek felelt meg. Pedig fix, mikor fogant:)

Szóval nyugodj meg, semmi baj nem lesz.

2011. dec. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Már irtam a másik kérdésedhez is.

Irok ide is.

Nyugi van!!!

Ha nagyon parázol és ha megteheted menj el 4d re!!!

Végül is minden pénzt megér hogy boldog légy.

Sztem ez a legjobb megoldás ott jó gépek vannak.Mindent látnak igaz sok mindent nem lehet még látni csak egy kis pötty de most az a cél hogy megnyugodj és ne légy bizonytalanságba!!!

Sztem ez a legjobb tényleg menj el.

Ha pesti vagy lehet szerencséd lesz valamelyik kisebb rendelőben vagy bevásárlo központba pl pólus és nem is kell időpont.

Neten kikeresel egy párat felhivod és megmondod mi a helyzet és sürgős biztos vállal valaki sos.

Majd ir.drukkolok és nyugi.

2011. dec. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Nem tudom van e már orvosod, de szerintem ha tényleg meg akarsz nyugodni mondd azt alhasi panaszaid vannak, aztán biztos nem fognak hazaküldeni. Teljesen megértelek én is ideges lennék, ha ilyen helyzet lenne. Szerintem menj el aztán kiderül, hogy minden rendben van e.És nyugi addig is. Valahogy próbáld elfoglalni magad, hogy elfelejtkezz kicsit erről, tudom biztos nehéz de valahogy ki kell húznod legalább hétfőig.
2011. dec. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Nincs lehetőséged magándokit keresni? - leg gyorsabb és leg egyszerűbb megoldás lenne, ha oda mész, hogy ezt szeretnéd nem kérdewzősködik, hanem megcsinála , és megnyugodhatsz.
2011. dec. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Az első terhességemmel voltam ugyan így, mint Te. Novemberben múlt 5 éves! :)
2011. dec. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

Hát... tegnap óta még nem sok minden változott, de elmehetsz megint, ha akarsz, mármint dokihoz :)

Bírd ki legalább hétfőig valahogy!

Én is folyamatosan aggódom, mindig az aktuálisért :)

2011. dec. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nagyon aranyosak vagytok! A családból senki sem látja értelmét "kidobni a pénzt" most egy magánrendelésre.. én látom, csak ha ugyanazt fogják mondani, akkor lelkiismeretfúrdalásom lesz, hogy igazuk volt? Csütörtök reggel néztek, 11 körül.. ha holnap néznek ugyanekkor, akkor már minimális változást lehet látni, nem? De most komolyan kérdezem.. iylenkor a napok is számítanak.. Ha holnap szintén 5mm lenne a petezsák, akkor tudom, hogy nem nő.. ha 4, akkor tudom, hogy elhal.. ha több mint 5, akkor reménykedhetek tovább, hogy nő..


Magán dokira nincs egyébként lehetőségem, genetikai UH-t és egyéb fontos vizsgálatokat természetesen szeretnék. Elvileg nagyon jó orvost fogtam ki SZTKban, (dr. Turcsányi Attiláról rengeteg jót olvasni) és bíztam is benne, de valahogy az a bajom, hogy nem értem hogy mondhatott olyat, hogy "háát ez még lehet méhen kívüli is.." meghogy majd egy hét múlva meglátjuk... bárhol olvasom a koraterhességi UH-t, az egyik lényeges pont a terhesség megállapítása mellett az, hogy kiszűrjék a méhen kívülit.. ahh nem tudom mit tegyek :(((

2011. dec. 16. 20:29
 8/31 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Ma voltunk UH-n, és ugyanazt látta a szonográfus, amit eddig. Nincs széle, és üres.. De nem adta fel, és aztán hirtelen jobboldalról nézte valahogy, és lett széle:


[link] de üres volt, aztán másik szögből...:

[link]


:) 13mm, szikhólyag 7mm :) A képen a kommentek a családnak szóltak, akik ugye nem akarták a vizsgálatot merthogy felesleges pénzkidobás, de azért a képek érdekelték őket.. :) Mindenesetre megnyugodtam, köszönöm nektek is! :)

2011. dec. 18. 14:13
 9/31 anonim ***** válasza:

Gratulálok! Szép, egészséges várandóságot kívánok!

Köszi, hogy megosztottad velünk örömöd!

(nekem küldtél privit)

2011. dec. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Meg a támogatást is! :) Egyébként azt mondja a szonográfus, hogy 100% hogy később fogant kb egy héttel.. Amire eddig nem is emlékeztem, de mintha tényleg lett volna valami.. de annyira a középidőre koncentráltunk, hogy nem is jutott eszembe, hogy máskor fogant.. :) Dehát mégis, jóval középidő után. Várom már nagyon a csütörtöki UHt :)
2011. dec. 18. 15:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!