Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » És van olyasvalaki, aki úgy...

És van olyasvalaki, aki úgy esett teherben, hogy közben "rágörcsölt" a babára?

Figyelt kérdés
Szeretnék olyan példát olvasni, ahol nem feltétlenül az érdektelenség vagy a sokat emlegetett "lazítás" hozta meg a babát, hanem sajnos vagy nem, a nagy vágy és "rágörcsölés" ellenére sikerült!!!
2009. máj. 21. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez történt.Én nagyon rá voltam görcsölve igaz az első babánk, és elsőre össze is jött.Most 5 hetes terhes vok.Te hogy vagy ezzel?
2009. máj. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Első terhesség 7 hetesen elment. Utána két évet vártunk a babára. Nagyon rá voltam görcsölve. Gondolhatod miután elment, engem nagyon kikészített, főleg miután olyanokat halottam, hogy eldobta a gyerekét. Ráadásul csak gyógyszerrel sikerült a baba. Megszületett, szerettünk volna kistesót (két éves volt a nagy), 9 hetesen elhalt. Na megint rágölcsöltem, de szerencsére sikerült, persze gyógyszerrel. Most van egy 3,5 éves fiam, egy 16 hónapos lányom és 38 hetes terhes vagyok. A harmadik baba csak úgy jött, egyetlen egyszer nem vigyáztunk. Ezek után tényleg azt mondom, hogy ha nagyon rágörcsöl az ember, akkor tényleg nehezebben jön a baba. Mi ugyanis csak kettőt terveztünk. Veled mi történt?
2009. máj. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én az elsőre is "rágörcsöltem", 9. hónapra jött össze, a másodikra is, 2. hónapban már terhes lettem. Csak pozitívan, nem a rágörcsöléstől lesz v nem lesz baba! A tudatosság biztosan nem baj!

12+5 hetes

2009. máj. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Én a harmadik terhességemnél nagyon rágörcsöltem.Előtte volt már két vetélésem.Azok a terhességek a második hónapban összejöttek.De most majdnem egy év volt mire sikerült.Már épp menni akartunk dokihoz, mikor hopp.Nagyon rossz idegállapotban voltam a vetélések miatt, már azt hittem meddő lettem.Sokat sírtam minden hónapban mikor megjött, aztán csak megszánt minket ez a kis manócska, és most itt van, nagy küzdelmek árán már 25 hete.Ha valaki, akkor én rágörcsöltem, a házasságom is majdnem ráment.De azért biztos jobb lett volna a nyugalom.Sok sikert.
2009. máj. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Van már egy iskolás kisfiam, aki nem várt volt.

Most viszont jelenlegi férjemmel babát tervezünk, de a szervezetem már nem úgy működik, mint régen...

Csupán nem akarom elfogadni a tényt, hogy a lazulás meghozza az eredményt.

Nálam is már csak gyógyszerrel lehet meghozni az esetleges babát, s ekkor lehet hogy annyira nem is számít, hogy éppen miért, mitől és mennyire van ki az ember.

2009. máj. 21. 21:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha ennyire rágörcsölsz,akkor szedjél méhpempőkapszulát,az nagyon jó még sterilitás esetén is segit.Igaz nálad nem erről van szó,de tisztitja a szervezeted és fiatalitja a sejteket!Remélem segitettem!Szoritok neked,hogy összejöjjön a baba!

2009. máj. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!