Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magánorvoshoz vagy sztk-ba...

Magánorvoshoz vagy sztk-ba jártok többen? Melyikkel hogy vagytok megelégedve?

Figyelt kérdés
2009. máj. 22. 23:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Sztk-ba járok,mert nincs fölösleges 200ezrem a magándokinak terhesgondozással+szüléssel együtt.Egy szavam nem lehet.A 12.hétig 2 hetente kötelezően uh-ta a babát,hogy minden rendben van-e,pedig nem volt semmi gond.Magándoki tudomásom szerint havonta hívja vissza a betegeit,ha panaszmentesek.És időpontra megyek,nem kell várnom.


21hetes pocis

2009. máj. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én 5 éve ugyanahhoz a dokihoz járok be a kórházba.

Próbáltam sztk alapon, de nekem nem jött be (órákig vártam, bunkók voltak, stb...), de lehet, hogy csak kifogtam az idiótákat, nem tudom.

A dokimhoz időre megyek, telefonon egyeztetek és még soha egy vasat nem vett el (pedig próbáltam kötelességérzetből). Két hét múlva nála szülök, pénzt nem, de egy nagyon szép ajándékot adunk neki.

2009. máj. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

én első terhességemmel is magándokihoz jártam és most is!!!

ezzel a terhességemmel az elején volt némi gond amiért bementem a sűrgősségire hogy nézzenek meg és úgy bántak velem mint a kutyával. na én akkor megfogadtam hogy nem megyek soha sztk-ba.... inkább fizetek. megér annyit hogy rendesen bánjanak velem, stb......

2009. máj. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én is a magándokihoz jártam rendszeresen. Sikerült választanom egy nagyon rendes és ferr doktornőt, aki a vizsgálatokért soha egyetlen fillért sem kért és nem is fogadott el. Még szülés után sem akarta!!! Mie4lőtt mentem hozzá, telefonon egyeztettünk időpontot (a magánszámát adta meg!), így szinte soha sem kellett várnom, kivéve, ha délelőttre hívott be a kórházba és szülése vagy valami más dolga volt. A kötelező terhesgondozásra az SZTK-ba jártam, mert nálunk a védőnők és egy szülés együtt csinálják. A doki soha nem vizsgált meg. Megkérdezte, hogy van-e vmi panaszom, írjon-e fel valamit..ennyi. Emiatt kár lett volna rendszeresen oda járni, csak a 4 pecsét miatt mentem.
2009. máj. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én magándokihoz járok. Nekünk szüléssel együtt az egész kb. 100 ezerben lesz benne.

De én nem bántam meg eddig. Nekem nagyon idegennek tűnt az SZTK. Úgy tűnik nekem, hogy az olyan futószalagosan működik. Legalábbis nekem úgy tűnik. Nem biztos, hogy mindenütt ez így van.

A dokim rendes velünk. Remélem, ez így is marad.

(Persze én is örülnék, ha nem kellene fizetnem... Annyira azért nem állunk jól...)

2009. máj. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

..előző agyok:

30 hetes vagyok most

2009. máj. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én sztk-ba járok az előírt kötelező vizsgálatokra, végülis nem panaszkodom, nyilván nem várok tőlük többet mint amit egy magánorvostól, sőt, valóban olyan érzés mint ha futószalagon érkeznének hozzá a kismamák, de én vágülis jövőhéten(19 hetesen) megyek magánúton 4D-re azt hiszem amit ott kapok majd információt nekem elég lesz ahhoz hogy ne legyen bennem az az érzés hogy mégiscsak ki kéne adni alkalmanként 5-6e ft-ot egy magánorvosnál...
2009. máj. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én sztkba járok, és nagyon meg vagyok velük elégedve. A 12. hétig engem is 2 hetente visszahívtak és azóta is voltunk már többször. Nagyon rendes a doki, és nem futószalagon működnek a dolgok, időpont van és egy kismama 20-30 percig is bent van. Szóval én meg vagyok elégedve az Sztk-s ellátással.

22 hetes kismami

2009. máj. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha megteheted menny magán dokihoz,én sajnos sztk-ba járok és bunkók ilyen 2-perceket vagyok bent.Ultrahangra csak a kötelezőre küld a doki,ö eddig nem ultrahangozott meg és 20-hetes vagyok.Ezért szoktam elmenni 4D-re 10000ft ultrahangoznak kb 20percet,dvd-t fényképet mindent kapsz sajnos nekem erre van csak pénzem.3havonta elmenni.
2009. máj. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én az sztk-ban kezdtem,nagyon meg voltam elégedve mindennel.Nagyon aranyos volt az orvos és a nővérke is.De kiderült,hogy az orvos nem vezet szülést,úgyhogy kénytelen leszek keresni valaki mást.Ha nem így alakul,az sztk-nál maradok.
2009. máj. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!