Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenki taperolja a hasamat?...

Mindenki taperolja a hasamat? Ez csak engem idegesít? Hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
Már természetesen látszik,hogy babát várok.Nem is kicsit.25. hetet töltjük és akárkivel találkozom mindenki hozzáér.Még olyan emberek is nyúlnak a hasam felé akiket kb.1 éve nem is láttam.Ez számomra olyan intim.Lehet,hogy csak én golyóztam be,de minek taperolnak??
2009. máj. 23. 23:07
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
90%
20.hetes vagyok,és engem is "fogdosnak".De jó,azt hittem csak én vagyok túl hisztis ebben a témában.Nem tudom mi ebben a jó nekik.Én csak a legjobb barátnőmét tapiztam a vége felé,mikor buli volt odabent:)Az azért szerintem más.
2009. máj. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Ugye milyen rossz.Úgysem érezhetnek semmit egy "röpke" hasfogdosásnál.Már én is azt hittem,hogy hisztizek,de komolyan idegesít.Lehet,hogy nemsokára egy valakin fog csattani...és köszönöm a választ.Legalább tudom nem vagyok egyedül.
2009. máj. 23. 23:12
 3/31 anonim ***** válasza:
85%
nekem először jól esett. vagyis még jó is volt hogy érdeklődik mindenki!aztán már kezdett unalmasnak tűnni mert 10 hónap nem kevés idő és hogy enyi időn keresztül mindig a hasammal vannak elfoglalva már fárasztó!szerintem ez nem hisztis dolog.
2009. máj. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
80%
Előző vagyok:És te hogy hárítod őket?Én nem tudom,mert olyan zavarban vagyok,meg úgy elkap az ideg,hogy inkább már nem szólok,mert azt lehet csak csúnyán tudnám...
2009. máj. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim válasza:
30%
inkáb kézzel mint lapáttal simoggassák azt a hasat nem?
2009. máj. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
46%
Jó megközelítés:)
2009. máj. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Hát ez az.Azért fog valakin csattani az eddig felgyülemlett haragom,mert én is leblokkolok és inkább gyorsan megpróbálok továbbállni.Nagyon zavaró,mert olyan megalázónak tartom,hogy mindenféle "idegen" hozzámérjen.+persze ott van a pici babám is.Húúúú,de dühít.Napjában legalább 1-2 alkalommal vagyok ilyen szituba.Már nagyon unom.Csak nem értem a logikát benne!Te mire gondoltál?Mit fogysz csinálni?Én már kivagyok....
2009. máj. 23. 23:19
 8/31 anonim ***** válasza:
74%
Én is azt hittem hogy csak én viselem ilyen rosszul..nekem ilyenkor mindig az jut eszembe hogy ha meglesz a baba hogy fogom szépen a tudtukra adni hogy ne fogdossák meg puszilgassák.
2009. máj. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
83%
Hát ezzel sajna nincs mit tenni!szerintem . Szóval hát nemtudok mit csinálni ha csak megnem bántom a személyt. én mikor anno nemvoltam terhes és más azvolt énis megfogtam a hasát hogy milyen kemény. de aki már volt terhes mit érdekli hogy milyen kemény?
2009. máj. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
80%

Hát...ahogy valamelyikünk említette a lapátot..hm :)

Egy simi=egy lapát

Na jó,semmi ötlet.Bár egyszer ez bejött: Tudtam,hogy ez nagyon tapis csaj,uh.már amikor közeledett úgy raktam a táskámat,hogy ne tudjon a pocimhoz férni.Rájött a cselre vagy csak nem akarta a táskát félretolni?Nem tudom,de azt az egy esetet megúsztam.Csak mindíg elfelejtem újra alkalmazni.

2009. máj. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!