Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenki taperolja a hasamat?...

Mindenki taperolja a hasamat? Ez csak engem idegesít? Hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
Már természetesen látszik,hogy babát várok.Nem is kicsit.25. hetet töltjük és akárkivel találkozom mindenki hozzáér.Még olyan emberek is nyúlnak a hasam felé akiket kb.1 éve nem is láttam.Ez számomra olyan intim.Lehet,hogy csak én golyóztam be,de minek taperolnak??
2009. máj. 23. 23:07
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
68%
igen valaki már megint pontozgat!!!!!!vannak ilyen hü..lyék hát más dolguk sincsen.
2009. máj. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
70%
tényleg pontoz valaki . csajok pontozzunk föl mindenkit és meglátjuk bir e velünk ez majom aki lepontozgat.
2009. máj. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
79%
A pontozgatást hol látjátok?Új vagyok itt.
2009. máj. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
82%
minden leirt szöveg melett jobb oldalon alul ottvan 3 db kéz rajzolva arra kell nyomni ami lefelé mutat az nemjó válasz ami fölfelé azjó és ami középső az közepes válaszra utal és arr nyomj rá .
2009. máj. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
45%
Valakit nagyon felhúztunk,csak nem tudom mivel?Van tippetek?
2009. máj. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Engem is idegel hogy tapizzák a hasam.Én még csak 15 hetes vagyok és látszik már hogy babánk lesz.Na elsem kell mondanom.Főleg az idegesít hogy anyám tegnap is minden szó nélkül fölhúzta a pólóm hogy mutogassa.Hát erre úgy fölkaptam a vizet hogy rá is szóltam.Egyedül azt szeretem amikor a férjem simizi.

A pontozásra térve honnan lehet észrevenni hogy pontoznak?Én analfabéta vagyok hozzá.Leírnátok nekem?

2009. máj. 24. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Engem húztak fel.Ezért akarok jelezni,mert nem azért írok egy normális kérdést,hogy a válaszolókat valaki lepontozza!Pedig jó válaszokat kapok!!!Ez igazságtalan!!!
2009. máj. 24. 06:42
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, sőt jól esik.Büszke vagyok a pocimra.Azért idegenek nem szokták, az nem esne jó nekeem sem.
2009. máj. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Mi már a végét járjuk,39.hetet tapossuk.Engem ebben a tapizós dologban az zavar,hogy nem kérdeznek,csak hirtelen odanyúlnak.Ez mindig megijeszt,mert lehet most hülyének néztek,de ilyenkor mindig az jut eszembe,hogy megátkoznak.Mert ugye nem minden ember szeretetből akarja megsimizni,valakiben az irigység van.Ilyenkor mindig ösztönösen hátrálok és a hasam elé teszem a kezem,védem a picurkámat.A másik ami miatt zavar,hogy lehet a babát akarják megsimizni,de a hasam az amit fogdosnak!!!Előrébb valaki írta,hogy ennyi erővel a fenekét is megsimogathatnák,na ezzel én is így vagyok.

Én még a nővéremet is megkérdeztem,mikor terhes volt,hogy megfoghatom-e,pedig közeli kapcsolat van közöttünk.Ez alatt azt értem,hogy ha találkozunk,puszit adunk,vagy ha beszélgetünk,megsimogatom a karját,vagy fordítva,mint egy igazi testvéri kapcsolat.Természetes.

De az más amikor terhes lesz egy nő.Ott már tiszteletben kell tartani,nem Buddha szobor,akinek,ha megsimized a hasát,szerencséd lesz!!!!

Hú,kicsit hosszúra sikeredett,kiírtam magamból a feszültséget. :o)

2009. máj. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! 21 hetes vagyok, szépen gömbölyödik már a pocakom. A párom és a családom (szüleim és tesóim) nem zavarnak ha megfogják a pocakom, de anyósoméknak már nem örülnék... Sokszor idegenek is megfogják és megmondom őszintén engem is zavar. Ez az ÉN hasam, és tényleg, ennyi erővel a popsimat is fogdoshatnák... De valahogy nem szóltam mert egyrészt hírtelen tették, másrészt még én érzem magam kellemetlenül ha szólok bár nem is tudom miért. Persze a szüleim sem szokták fogdosni apukám egyszer tette rá a kezét, örült is hogy érzi a baba szívdobogását, mire mondtam hogy az az én hasi artériám :) de nagyon aranyos volt hogy azt hitte az unokáját érzi :)

Engem még az zavar nagyon de nagyon, amikor már hozzám is gügyögve, magasabb frekvencián beszélnek, mintha én lennék gyerek vagy gyogyós. Hozzátok nem? És ez nagyon idegesítő. Magas "C"-n: "Júúúúúj mekkorát nőőőőőt a haszaaaad..."stb és még nem is ritkán találkozunk, és ettől megőrülök!!!!

Na én is kiírtam magamból :D


Legyen szép vasárnapotok!

2009. máj. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!