Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenki taperolja a hasamat?...

Mindenki taperolja a hasamat? Ez csak engem idegesít? Hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
Már természetesen látszik,hogy babát várok.Nem is kicsit.25. hetet töltjük és akárkivel találkozom mindenki hozzáér.Még olyan emberek is nyúlnak a hasam felé akiket kb.1 éve nem is láttam.Ez számomra olyan intim.Lehet,hogy csak én golyóztam be,de minek taperolnak??
2009. máj. 23. 23:07
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
A táska jó tipp. Majd kipróbálom.Köszi.
2009. máj. 23. 23:29
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Fehér pólót ne vegyetek fel!Egyszer sikerült egy kedves szomszéddal összefutni és annak két kislányával.Fagyizásból tértek haza...Anyuka elmagyarázta,hogy mi is van odabent...ne részletezzem hogy néztem ki!
2009. máj. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
:-D
2009. máj. 23. 23:31
 14/31 anonim ***** válasza:
85%
:)ehhez pofa kell hogy valaki megengedje piszkos kézzel a gyerekének hogy nyúkáljon más hasához. nekem 7 hetesen mikor elmondtuk családnak akkor azzal kezdte az egyik rokonunk hogy hozzányult a hasamhoz. elégé megnyomta egyépként ők is szeretnének babát de nemjön nekik össze 5 éve,és gondolom ezis közrejátszott de ős aztmodta hááát ezt még nemérezni csak a hályat....58 kg vagyok 160cm . azért annyira sok hályam nincsen és ő meg 83kg.
2009. máj. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
91%

A baj az volt,hogy akkor indultam otthonról és a lépcsőházban "kaptak" el.

Előzőnek: A rokonodra ne haragudj,szegény biztos nagyon szeretné azt a hájat,ami neked növöget ott bent:)

2009. máj. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Biztosan vágyakozott,de ez akkor is szerintem intim dolog.A férjem,a kislányom ,anyukám,apukám még ok,de más ne!Biztosan nem nyomta meg,de valahogy terhesség alatt a has olyan védeni való nem?Nem tudom értitek-e amit írni próbálok,de nekem ez most úgy esik,mintha a fenekemet akarná fogdosni valaki.
2009. máj. 23. 23:47
 17/31 A kérdező kommentje:
Szegény...Akkor mehettél vissza átöltözni.Szupi lehetett.
2009. máj. 23. 23:48
 18/31 anonim ***** válasza:
91%

Ja.A párom meg lent várt az autóban.Persze jól felhergelte magát,h.mit tökölök még.Na,még ezért is kaptam:)Mikor elmondtam mi volt,akkor meg azért rágott be.Szóval jó nap volt:)

Amúgy szerintem is intim.Ha egy pasi fogná meg a hasam és ezt a párom előtt...hát lenne ne mulass.Szerinte is bunkó dolog.

2009. máj. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Sajnállak,hogy még hallgatnod is kellett.Szerintem ez a természetes ahogyan mi érzünk és az embereknek ez egy rossz szokás.(lásd pl.:már gyerekkorban megtanítja rá a kedves anyuka,hogy taperolni kell...)Olyan mintha letesztelnének,hogy tényleg terhes vagy-e,vagy lenyeltél egy labdát?Szóval értelme nincs csak kellemetlen nekünk.
2009. máj. 24. 00:11
 20/31 A kérdező kommentje:
Valaki már megint lepontoz ahogy látom.Szép..
2009. máj. 24. 00:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!