Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 honapos terhes vagyok. Nem...

6 honapos terhes vagyok. Nem csinaltam toxoplasmozis vizsgalatot. Lehetek megis beteg?

Figyelt kérdés
Ha eddig nem jelentkezett semmi tunet akkor lehetseges, hogy elkaphattam macskatol, mosatlan zoldseggel, gyumivel?Kezelheto? Csinaljam meg most?
2008. ápr. 2. 10:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Elvileg ezt a vérvételt az orvosodnak ki kellett volna írnia vizsgálatra amikor az Afp, Hepatitis B, Vércsoport vizsgálatokat kérte. Vagy csak te nem csináltattad meg? Még most sem késő szerintem.

2008. ápr. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam, hogy a terhesség elején a legveszélyesebb, de szerintem érdemes lenne megcsináltatnod még most is.
2008. ápr. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Koszi valaszotokat..valahogy kimaradt az egesz:-(((

Amugy most mar mindegy.....remelem semmi baj de akkor is:-((

2008. ápr. 2. 10:18
 4/12 anonim ***** válasza:

szerintem ez hülyeség, hogy most már mindegy!

kérj a védőnőtől rá beutalót.csak egy szúrás!

boldog babavárást

2008. ápr. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem se mindegy, csináltasd meg! Ha negatív legalább megnyugszol, ha pozitív, akkor meg úgy tudom van rá gyógyszer.
2008. ápr. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nem ugye ertem, hogy mindegy..hanem..ugyse ertenetek meg..megyek megyek..persze, hogy elmegyek!
2008. ápr. 2. 11:03
 7/12 anonim ***** válasza:

SZia

Az a baj,h ez az egesz terhesseg ideje alatt okozhat nagyon nagy bajokat,szoval igen is menj es kerj beutalot a dokitol vedonotol,egy vervetel csak az egesz,es Te is megnyugszol.Ha viszont talalnak vmit,akkor sincs baj,mert gyogyszert asnak ra,es igy megvedik a babadat,de ahoz igen is el kell menni vervetelre /szeritnem/.

2008. ápr. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Dehogynem megertunk teged,es ezt igazabol az orvosodnak vagy vedonodnek kellett vna magatol intezni,hiszen Te nem tudhatsz mindent.

Tenyleg menj el,biztos,h minden oke,de fo a biztonsag.

17 hetes kismama

2008. ápr. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat:-)
2008. ápr. 2. 11:48
 10/12 anonim ***** válasza:
EZ NEM KÖTELEZŐ VIZSGÁLAT! a KISMAMÁNAK KÜLÖN KELL KÉRNIE! VALAHOL MÉG FIZETNI IS KELL ÉRTE PÁR EZER FORINTOT!
2008. ápr. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!