Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babakocsis kérdés. Melyiket...

Szilvi01 kérdése:

Babakocsis kérdés. Melyiket vegyem?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Segítséget szeretnék kérni 3 babakocsi között vacilálok: Titi Triton,Kunert Silver illetve Raf Pol Fenix 3in 1. Nem tudom melyik érné meg igazán. Egy nagyváros panellakásban lakom ahol van lift(4 emeleten).És egy kis Fiat Seicentoval járok. Fontos lenne nekem hogy könnyedén betudjam rakni a babakocsit az autóba viszont annyira ne legyen kicsi hogy a gyereknek ne legyen kényelmes. Akinek van tapasztalata a 3 közül vmelyikkel segítsen.Köszi
2012. jan. 22. 13:25
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszi de közben már megvettem a raf pol fenix-et. Igaz nem fér be a csomagtartóba,de a hátsó ülésnél igen.Nagyon szép állapotú és a bolti ár 2/3-áért megérte.
2012. febr. 16. 10:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!