Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki tapasztalt hasonlót? . Ovu...

Ki tapasztalt hasonlót? . Ovu után 1 nappal voltunk együtt a párommal 1x. Bébi lett belőle.10hetes vagyok. Terhességi tüneteim erős émelygés, hányinger a 7. héttől.

Figyelt kérdés

Éppen nem hányok,néha annyira rosszul vagyok az émelygéstől, alig élek.Inkább sós ételek jönnek be.Olvastam a tüneteket fiú és lány babára,lányokkal sokan hánynak.

Nekem már volt 1 terhességem, annyira makulátlan,tünetmentes-fiú...most meglepően fura ez a borzalmas rosszullétek ,főleg este felé.(Czeizel dr.mondta egy videóban, anya és fiú magzat hormoni keveredés általában du..este felé okoz erősebb hányingert.Nekem is így van)Jó látom rengeteg válasz van -minden terhesség más...stb..Akinek különböző nemű babái vannak, annak nagyon más tüneteket produkált?vagy azonos nemű mégis más..

(kérlek ne írjatok -őskort, meg ,babona stb..csak kíváncsiságból kérdezek..nem nagyon van körülöttem most kismama akivel hasonlókról dumcsizunk esetleg)


2012. jan. 29. 07:04
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én 10+2 hetes vagyok. A barátnőmnek az ég világon kívül semmi baja nem volt,se hányinger semmi...fia lett!Most szült 3 hónapja!Én nem hányok,de a gyomrommal nincs rendben valami,sokszor gyomorégést tapasztalok és étvágytalan vagyok,de ha eszek,akkor viszont jobban érzem magam,csak nehéz hozzáfogni! Én kislányt szeretnék,de valamiért fiút érzek... Persze mind1,csak egészséges legyen. Anya a 8. hónapig dolgozott velem és semmi hányiger,rosszulléte sem volt neki se...lány lettem :) A családba van egy 3 éves kislány,ott az anyuka reggel kihányta magát és a nap további részében semmi gond,csak reggel 6kor azzal nyitott...lánya lett. Érdekes,nem?

2012. febr. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
100%

Látom kedves kérdező, nagyon foglalkoztat a kérdés, mert már ez a sokadik, ami persze nem baj, hiszen 2 fiúcska után picilányt szeretnél. :)

Na akkor itt vagyok én, 10 hetes terhes vagyok, semmi bajom és tünetem nincs, nutellát eszek savanyú káposztával, mind a kér gyerekemmel ugyanígy volt, kakaós csiga uborkával XD

Egy fiam és egy lányom van, a pocaklakót ugye még nem tudni.

De annyira egyforma ez a három terhesség, hogy erre én nem adnék semmit. Mindenki máshogy viseli, kinek milyen a szervezete, és azt is mondják, hogy 2 egyforma terhesség sincs. Egyetlen egyszer sem hánytam, és nem vagyok rosszul, és ugyanazokat a fura ételeket kívántam akkor és most is.

Titokban mi is még egy kislányt szeretnénk, de hát nekünk tulajdonképpen mindegy :)

Remélem úgy lesz, ahogy szeretnéd, boldog babavárást mindenkinek!

2012. febr. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
Az 5. vagyok.Reményeim szerint 5-6 hét múlva már én is tudni fogom.A korom végett-39 vagyok-megcsináltatom a CVS-t.Remélem minden rendben lesz.Írni fogok!
2012. febr. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:

5. Válaszoló, nagyon várom az eredményt, és természetesen drukkolok, hogy minden eredmény rendben legyen!

(Azt hiszem, 6.)

2012. febr. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
Bocs, 7. voltam :-)
2012. febr. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:

Kedves 5-ös, 12-es válaszoló vagyok én is megyek amniora 37 vagyok.

Te nem félsz tőle? Én március 27-én megyek, kicsit izgulok mi lesz.

2012. febr. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
Nekem van fiam, lányom (most fiú van a pocakban), de mind két nemnél végig hánytam az első 4 hónapot.
2012. márc. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező. Tudod már, hogy fiú -e vagy lány?
2012. márc. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:

Előre láthatólag 1-2 héten belül megyek uh-ra...máris kiírom :-) !!!!!!!!!!!

Köszi az érdeklődés!

2012. márc. 24. 06:25
 20/39 anonim ***** válasza:

12-es válaszoló vagyok, nekünk úgy néz ki ismét lánykánk lesz :)

1 fiú és egy lány mellé.

Mindhárom terhesség egyformán tünetmentes! :)

2012. márc. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!