Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki tapasztalt hasonlót? . Ovu...

Ki tapasztalt hasonlót? . Ovu után 1 nappal voltunk együtt a párommal 1x. Bébi lett belőle.10hetes vagyok. Terhességi tüneteim erős émelygés, hányinger a 7. héttől.

Figyelt kérdés

Éppen nem hányok,néha annyira rosszul vagyok az émelygéstől, alig élek.Inkább sós ételek jönnek be.Olvastam a tüneteket fiú és lány babára,lányokkal sokan hánynak.

Nekem már volt 1 terhességem, annyira makulátlan,tünetmentes-fiú...most meglepően fura ez a borzalmas rosszullétek ,főleg este felé.(Czeizel dr.mondta egy videóban, anya és fiú magzat hormoni keveredés általában du..este felé okoz erősebb hányingert.Nekem is így van)Jó látom rengeteg válasz van -minden terhesség más...stb..Akinek különböző nemű babái vannak, annak nagyon más tüneteket produkált?vagy azonos nemű mégis más..

(kérlek ne írjatok -őskort, meg ,babona stb..csak kíváncsiságból kérdezek..nem nagyon van körülöttem most kismama akivel hasonlókról dumcsizunk esetleg)


2012. jan. 29. 07:04
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Gratulálok!
2012. ápr. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

GRATULÁLOK!

És irigyellek :-) Én írtam, hogy rengeteget hánytam a Kisfiammal, mégis, annyira szeretném, ha legközelebb is fiam születne, nem tudom, miért. (Persze ha lány lesz, akkor is imádni fogom :-)

Minden jót Nektek, sok boldogságot a gyerekekhez! (És írj, ha megszületett!)

(Azt hiszem, 7. és 24. Válaszoló)

2012. ápr. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó ! Nagyon köszönöm ,amit írtál...valóban szívből örülök...a kis ikreim is,apukánk 20cm-rel a FÖLD felett! Ez a kis jövevény ,már most belopta a család szívébe magát...
2012. ápr. 5. 05:50
 34/39 Diana901 ***** válasza:
Azta!Csak gratulálni tudok!Szerencsés vagy,h ovu után 1nappal sikerült.Nekünk még ovu napján sem.....,nem h utánna
2012. ápr. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Nagyon drukkolok nektek..hát bevallom őszintén ,nem kis meglepi volt ez nekem sem! :-)

(ráadásul mindig mondogatták, hátrahajlott a méhem, ezért lehet nem is jön össze a baba.. hát ez amint látszik nem biztosítás, 1x voltunk együtt, és lám ...hamarosan dajkálunk :-D )


De ne csüggedj, majd a következő ....

2012. ápr. 5. 09:10
 36/39 anonim ***** válasza:

Nekem az a tapasztalatom,h a kisfiukkal rosszabbúl van a kismama.Persze az egyéni hajlam is befolyásolja h mennyire,de az én történetem az hogy:

Lányommal nem voltam rosszul csak egy kis szagundor.

Fiammal nagyon rosszúl voltam.

Most is nagyon rosszúl voltam és ma voltam a 12 hetes Uh és ez is kisfiú lesz.

Az én szervezetem a fiú magzatokra így reagál.

És igenis már néhány hetesen a magzati herék és petefészkek már termelnek hormonokat amik belekerülnek az anya vérébe.

2012. ápr. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Az 5. vagyok.GRATULÁLOK kedves kérdező,jó egészséget Nektek.
2012. ápr. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Én is így voltam, fiammal elég rosszul voltam, sokat émelyegtem, bár nem hánytam egyszer sem.

Lányommal semmi bajom nem volt.

Most ismét babát várok, tünetmentes terhesség, hétfőn derült ki, hogy ismét kislányunk lesz.

18 hkm

2012. ápr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
na mi újság? kislány vagy kisfiú lesz ??? :-)
2012. szept. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!