Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki tapasztalt hasonlót? . Ovu...

Ki tapasztalt hasonlót? . Ovu után 1 nappal voltunk együtt a párommal 1x. Bébi lett belőle.10hetes vagyok. Terhességi tüneteim erős émelygés, hányinger a 7. héttől.

Figyelt kérdés

Éppen nem hányok,néha annyira rosszul vagyok az émelygéstől, alig élek.Inkább sós ételek jönnek be.Olvastam a tüneteket fiú és lány babára,lányokkal sokan hánynak.

Nekem már volt 1 terhességem, annyira makulátlan,tünetmentes-fiú...most meglepően fura ez a borzalmas rosszullétek ,főleg este felé.(Czeizel dr.mondta egy videóban, anya és fiú magzat hormoni keveredés általában du..este felé okoz erősebb hányingert.Nekem is így van)Jó látom rengeteg válasz van -minden terhesség más...stb..Akinek különböző nemű babái vannak, annak nagyon más tüneteket produkált?vagy azonos nemű mégis más..

(kérlek ne írjatok -őskort, meg ,babona stb..csak kíváncsiságból kérdezek..nem nagyon van körülöttem most kismama akivel hasonlókról dumcsizunk esetleg)


2012. jan. 29. 07:04
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

szia én is pont igy vagyok!!!! :))


nekem van már 2,1 fiú,1 lány. egyiknél sem volt semmi bajom. most alig élek...

2012. márc. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
Az 5. válaszoló vagyok,és a 8. válaszolónak írom,hogy kislányom lesz(1000%,mert kromoszóma vizsgálatot csináltattunk-CSV-t-,a korom miatt-és ha az nem tuti,akkor semmi).
2012. márc. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
Mármint CVS-t,nem CSV-t.Bocsi!
2012. márc. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:

Kedves 5. és 22. Válaszoló!

Köszönöm szépen, hogy megírtad! Gratulálok Nektek, gondolom, nagy az öröm, hogy két fiú után most kislányotok lesz!

Akkor én is abban bízhatom, hogy lányom lesz legközelebb?? Nagyon - nagyon szeretnék mégegy kicsi fiút, viszont az a borzalmas állapot, amiben a Fiammal a 6-21. hétig léteztem, az nem hiányzik, sőt, katasztrófa lenne így, hogy már nem csak magamról kell gondoskodnom.

Bár, ahogy itt olvasgatom, nem sokat jelent a baba neme rosszullét szempontjából ...

Szóval jöjjön, aminek, akinek jönnie kell :-)

Boldog babázást mindenkinek!

2012. márc. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:

Az 5. vagyok.Kedves 24-es válaszoló!Köszi,a jókívánságaidat!Igen,nagyon nagy az öröm,legfőképpen azért,mert egészséges.Az csak egy bonus hozzá,hogy kislány.Még nem tudtam azonosulni vele.Furcsa,hogy a rózsaszín "habos-babos hercegnős" ruhákat nézegetem.Kíváncsisággal vegyes izgalommal várom,hogy milyen lányos anyukának lenni.

A 12. válaszolónak:remélem rendben vagytok Ti is,kedden mész amniora,ugye?Teljes szívemből DRUKKOLOK!

2012. márc. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:

12-es válaszoló vagyok, köszönjük rendben vagyunk, nagyon izgulok az amnio miatt!

Lassan itt a kedd, repül az idő.

Nálunk is nagy az öröm, mert valószínű kislány lesz megint.

Kedves utolsó, nagyon jó lányos anyukának lenni, én sem tudtam elképzelni, míg csak a kisfiam volt.

"Vegyes" anyukának meg a legjobb lenni!!XD

Jó egészséget nektek!

2012. márc. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
Az 5. vagyok!Köszi,a megnyugtató szavakat.Nagyon várom a picit,de ezzel a fiúk is így vannak(pláne Apuka).Biztos,hogy minden rendben lesz,írj majd.A múltkor én amnion voltam-most ugye CVS-en-azt kell,hogy mondjam,egyforma volt.Nem fájt,csak kellemetlen.Percek alatt megvolt.Ami most jobb volt,hogy még a kritikus 72 óra alatt(3 nap)se kellett végig feküdni,és 1 hétig van csak a kímélő életmód(ami hétfőn le is telik).Az amnionál 2 hétig kellett vigyázni,és azt mondták,hogy 3 napig ha lehet feküdjek.Gondolom azért,mert nagyobb a baba,nagyobb a nyomás a méh falára,ergo óvatosabbnak kell lenni.Gondolok majd Rád kedden!Írj majd!
2012. márc. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti vagyok, köszönöm, majd írok kedden.

A pihenés nálam kizárt, mert pici még a lányom, sokat kell emelgetnem. Azért megpróbálok vigyázni magunkra. :)

2012. márc. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
Próbáld valahogy az emelést mellőzni-nekem a kisebbik kis csoportos ovis,és nagyon anyás-,szinte az az egyetlen kritérium,(ám ezt amennyire lehet)be kellene tartani.Szerencsére a férjem sokat segített(fürdette a gyereket,elvitte oviba,ellátta).Legalább 3 napig redukáld le,amennyire lehet.Arra vigyázz még,hogy ne ugorjon,üljön a kicsi a hasadra(pár napig).Minden rendben lesz!
2012. márc. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek aki írt a kérdésemre!

Ma végre megtudtuk egyértelműen kisfiunk lesz :-) !


(Nagyon kis aranyos ,majd elolvadtam mikor megláttam )

2012. ápr. 3. 20:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!