Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális az, ha missed ab...

Nina7719 kérdése:

Normális az, ha missed ab után nem igazán vérzek?

Figyelt kérdés
január 27-én volt missed ab-om,és aznap egy picit véreztem,de estére már csak nagyon minimálisan.Másnap ilyen rózsaszínes-sárgás-barnás folyásom volt,ma már inkább sárgás-barnás csak.Hasam nem fájt,se műtét után közvetlenül se most,volt egy kicsi hőemelkedésem,viszont elkaptam egy jó kis hasmenést is sajna.Ez normális?? Előre is kösz a segítséget.
2012. jan. 29. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, normális. Ezután várj kb 28 napot és megjön. Sajnálom:(
2012. jan. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálam is így volt. Én is azt vártam, hogy el fogok vérezni. viszont később amikor kislányom született ajajj...sosem gondoltam, hogy ennyi vér van egy emberi testben...
2012. jan. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Eléggé aggódtam ez miatt...most is görcsölt a hasam,de nem tudom,hogy ettől vagy a betegségtől,de lehet hogy mind2...
2012. jan. 29. 16:42
 4/6 A kérdező kommentje:
Mindenesetre most vettem be fájdalomcsillapítót,már jobban vagyok,de eléggé levert vagyok és fáradt...:/
2012. jan. 29. 16:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom! Nekem kettő volt és egyiknél se véreztem nagyon és sokéig se. Alig volt valami. Pihenj sokat és kitartás!
2012. jan. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. febr. 3. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!