Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti szoktatok beszélgetni a...

Ti szoktatok beszélgetni a babátokkal terhesség alatt? Hangosan? És mit mondtok neki? Én 22 hetes terhes vagyok és valahogy nem jön ez a beszélgetős dolog.

Figyelt kérdés
Amikor mocorog, akkor megsimogatom, akkor viszont már nem is mocorog. Miért nem? Ez a beszélgetős dolog meg valahogy olyan erőltetettnek tűnik nekem. Más nincs ezzel így? vagy csak én vagyok ilyen "két balkezes" anya és nekem "nem megy"? Fog valamikor? és akkor mikor?
2012. febr. 3. 18:25
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is beszélek a kicsihez, hogy szokja a hangomat. Énekelni nem tudok, mint az előzőnél, mert az elég fájdalmas emlékeket hoz fel, és még amugy sem vagyok túl rajta.

Lehet, hogy azért nem tudsz beszélgetni hozzá, úgy ahogy szeretnél, mert félsz. Remélem, te nem mentél keresztül azon, amin én, és nem azért nem tudsz vele beszélgetni. Ne aggódj, jó anyukája leszel a kicsi babádnak. Tökéletes ne akarj lenni, mert nincs tökéletes ember. Én azóta nem érzem magam jó a nyának, mert nem tudtam megmenteni a 23 hetes kis angyalkámat. Sajnos halva született. Örülj a babádnak és akkor ő is boldog lesz. Hidd el nekem. (Most 17 hetes kismama)

2012. febr. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

nekem 23 hetes, (lassan 24) és valahogy nekem sem jön hogy ha egyedül vagyok beszélnem kelljen hozzá, amikor megijedek vagy nagyon erőset rug akkor megnyugtataom beszélek hozzá, hogy nyugi anya csak megijedt de nincs para :) meg amikor főzök akkor elmesélem neki röviden hogy most mit főzök meg hogy apa örülni fog neki mert ezt szereti...de valahogy frusztrálva érzem magam ha nem vagyok egyedül, hogy beszéljek hozzá...sokan mondták hogy ha megyek az utcán akkor is beszéljek hozzá hogy merre megyek meg ilyesmik...nem néznének hülyének az utcán, ááá nem:)


mindegy, elvileg ha gondolsz rá, és magadban beszélsz ő azt is tudja...csak ha beszélsz hozzá a hangodat szokja meg ami születés után megnyugtatja.

2012. márc. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!