Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab utáni vetélés 6...

Missed ab utáni vetélés 6 héttel? Másik baba műtét alatt? Valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
Elhalt magzat miatt missed ab. műtétem volt január 4-én. 3 hét után 2 együttlétünk volt, védekezéssel. Most viszont kb 1 órával ezelőtt egy kb 6-7 hetesnek megfelelő magzatszerű (nem vagyok orvos, nem jelentem ki, hogy az volt, de pontosan úgy nézett ki) valami jött ki belőlem.. Csak arra tudok gondolni, hogy műtét előtt sziveszter körül otthon voltunk és vártuk hogy elindul-e a vetélés magától, és kikerülhetem a műtétet, együtt is voltunk a párommal (nem emlékszem, hogy védekeztünk-e). Elképzelhető, hogy műtét előtt megfogant a baba és 3 héttel ezelőtt az UH-n nem láttak semmit? (bár nem volt zoomolva az UH gép, mert a petefészkemet tisztán láttuk). Ilyen létezik? mert cseppet lesokkoltam.. kb 2 centis volt, fekete pöttyök a szemek, gerinc, minden látszott... Ilyen komolyan nem létezik.. Valakinek volt hasonló? Mit mondjak az orvosnak? Mert lefotóztam ha nem hinné el, mert én se hinném el ha valaki ezt mondja......
2012. febr. 16. 20:26
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/102 anonim ***** válasza:
4. vagyok. Egyik kérdezőnek válaszolnék. A barátnőm a tus alatt nem csak kipottyantotta, hanem rosszul lett és 1-2 görcs alatt gyakorlatilag megindult kifele. Bocs a részletekért. A kép valóban megrázó. Te jó ég! Ez hogy lehetséges tényleg, ha műtéted is volt? Borzasztó. Remélem minél hamarabb túlteszed magad rajta és lesz egy zavartalan terhességed nemsokára.
2012. febr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/102 anonim ***** válasza:

Én biztos elmennék a helyedben az orvosoz uh-ra. Elképzelésem sincs, hogy ha ez a valami tényleg egy magzat, akkor mikor foganhatott.

Ha azt veszem, hogy a crl kb a 9. héten 20 mm, akkor ez a fogantatás év végére-év elejére tehető. Így elképzelhető, hogy a műtétkor már megtermékenyült a petesejt, de még ne mért e a méhbe hogy beágyazódjon.

Vagy nagyon hülyeséget írok?

2012. febr. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/102 A kérdező kommentje:
35: pontosan ezt próbáltam kifejteni, más magyarázat nem lehet.. de valljuk be bizarr.. várok hétfőig, rosszul úgy nem vagyok, addig remélem elmúlik a vérzés (pénteken nincs doki) és akkor megnéznek. Szerintem 2 hét mulva vissza fog hívni kontrollra, már csak attól félek, nehogy azt mondja hogy nem tisztult rendesen és megint ki kell kaparni.. :(
2012. febr. 16. 21:52
 34/102 anonim ***** válasza:
Én megmutatnám egy nőgyógyásznak holnap!
2012. febr. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/102 anonim ***** válasza:
Én is elmennék dokihoz. Lehet, hogy "csak" nem tisztítottak ki rendesen. Nézesd meg magad uh-val.
2012. febr. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/102 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva én nem nődokihoz mennék, hanem most azonnal a kis valamivel együtt a kórházba.
2012. febr. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/102 anonim ***** válasza:
Én is most mennék azzal a valamivel az ügyeletre. Kíváncsi lennék mit mond a doki rá, mi az. Most kéne megmutatni, már ha még megvan, mert még "friss", más szót nem találok rá ne haragudj.
2012. febr. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/102 anonim ***** válasza:

35. vagyok

Nekem is volt missed ab, de nekem semmi darabos nem jött utána, főleg nem rá bő 1 hónapra. Újabb kaparás? nem vagyok orvos, de szerintem pont a kaparás miatt nem tudott beágyazódni rendesen. Nézesd meg magad minél előbb, nehogy tényleg baj legyen.

Ha elmész orvoshoz, megírod majd mit mondott?

2012. febr. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/102 A kérdező kommentje:
Persze megírom! Nem szivesen mennék el most ügyeletre, és nem szivesen szedném elő a "babát" sem megint. Mostmár szinte alig vérzek, ha úgy gondolom holnap elmegyek egy idegen orvoshoz hogy nézzen meg, de szerintem hétfőn fogok menni. Akkor viszont biztos elmegyek, de most nem tudnám elképzelni, hogy zsebrevágom "ezt" és elbuszozok az ügyeletre...
2012. febr. 16. 22:01
 40/102 anonim ***** válasza:
A helyedbe én is azonnal mennék a kórházba..ha tényleg embrió volt az a valami akkor elég csúnya fertőzéseket kaphatsz.:S Megmutatnám a képet a dokinak..
2012. febr. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!