Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab utáni vetélés 6...

Missed ab utáni vetélés 6 héttel? Másik baba műtét alatt? Valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
Elhalt magzat miatt missed ab. műtétem volt január 4-én. 3 hét után 2 együttlétünk volt, védekezéssel. Most viszont kb 1 órával ezelőtt egy kb 6-7 hetesnek megfelelő magzatszerű (nem vagyok orvos, nem jelentem ki, hogy az volt, de pontosan úgy nézett ki) valami jött ki belőlem.. Csak arra tudok gondolni, hogy műtét előtt sziveszter körül otthon voltunk és vártuk hogy elindul-e a vetélés magától, és kikerülhetem a műtétet, együtt is voltunk a párommal (nem emlékszem, hogy védekeztünk-e). Elképzelhető, hogy műtét előtt megfogant a baba és 3 héttel ezelőtt az UH-n nem láttak semmit? (bár nem volt zoomolva az UH gép, mert a petefészkemet tisztán láttuk). Ilyen létezik? mert cseppet lesokkoltam.. kb 2 centis volt, fekete pöttyök a szemek, gerinc, minden látszott... Ilyen komolyan nem létezik.. Valakinek volt hasonló? Mit mondjak az orvosnak? Mert lefotóztam ha nem hinné el, mert én se hinném el ha valaki ezt mondja......
2012. febr. 16. 20:26
 51/102 anonim ***** válasza:
Menjél orvoshoz mindenképpen!!
2012. febr. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/102 anonim ***** válasza:
Nem mentél esetleg orvoshoz?
2012. febr. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/102 sumergo ***** válasza:
Ne haragudj, hogy azt írtam, hogy kamu. Nagyon hihetetlen az egész. Szörnyű, ez tényleg kicsi embriónak látszik. Orvos lásson mielőbb!
2012. febr. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/102 anonim ***** válasza:
szerintem is azonnal menj orvoshoz. ebből nagy baj lehet!!
2012. febr. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/102 anonim ***** válasza:

szia 7-es vagyok

Rendben vagy,voltál dokinál?

Remélem semmi bajod.

2012. febr. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/102 anonim ***** válasza:
Szia teljesen ledöbbentem a képek láttán..... :( sajnálom tényleg ami történt veled! Én nagyon nehezen bírnám lelkileg.....remélem rendben leszel lelkileg és testileg is!
2012. febr. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/102 anonim ***** válasza:
Ez tényleg borzasztó, nincs rá szavam, sajnálom.
2012. febr. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/102 ábenett válasza:
Remélem eljutottál orvoshoz, nagyon izgulok érted, hogy minden rendben legyen!
2012. febr. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/102 anonim ***** válasza:
Hihetetlen hogy ilyen történik. Hol volt a doki szeme? Az valóban egy embrió a képen. Sajnálom. Menj orvoshoz!
2012. febr. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/102 anonim ***** válasza:
Én is többször visszanéztem ma, hátha jelentkezel kedves kérdező. Remélem minden rendben, és látott orvos!
2012. febr. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!