Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab utáni vetélés 6...

Missed ab utáni vetélés 6 héttel? Másik baba műtét alatt? Valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
Elhalt magzat miatt missed ab. műtétem volt január 4-én. 3 hét után 2 együttlétünk volt, védekezéssel. Most viszont kb 1 órával ezelőtt egy kb 6-7 hetesnek megfelelő magzatszerű (nem vagyok orvos, nem jelentem ki, hogy az volt, de pontosan úgy nézett ki) valami jött ki belőlem.. Csak arra tudok gondolni, hogy műtét előtt sziveszter körül otthon voltunk és vártuk hogy elindul-e a vetélés magától, és kikerülhetem a műtétet, együtt is voltunk a párommal (nem emlékszem, hogy védekeztünk-e). Elképzelhető, hogy műtét előtt megfogant a baba és 3 héttel ezelőtt az UH-n nem láttak semmit? (bár nem volt zoomolva az UH gép, mert a petefészkemet tisztán láttuk). Ilyen létezik? mert cseppet lesokkoltam.. kb 2 centis volt, fekete pöttyök a szemek, gerinc, minden látszott... Ilyen komolyan nem létezik.. Valakinek volt hasonló? Mit mondjak az orvosnak? Mert lefotóztam ha nem hinné el, mert én se hinném el ha valaki ezt mondja......
2012. febr. 16. 20:26
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/102 anonim ***** válasza:
Van bennetek érzés?! Ne követeljetek képet valaki vetélésőről!!!
2012. febr. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/102 anonim ***** válasza:
Ez durva...szegénykém..:(
2012. febr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/102 anonim ***** válasza:
Nem értem mi itt a fura: egy 6 hetes embrió vetélése történt. Lehet a kérdező egyszerűen nem fejtette ki bővebben,hogy mit érzett miközben kijött a baba. De lehet most már azóta görcsöl szegény...
2012. febr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/102 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ikrek voltak.


Mi lehetetlen, van, hogy az ikerterhességből az egyiket valami miatt elveszejtik, orvosilag, s a másik magzat megszületik.

2012. febr. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/102 anonim ***** válasza:
Na mostmár kíváncsi vagyok.
2012. febr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/102 anonim ***** válasza:
2012. febr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/102 A kérdező kommentje:

Nem pisilésnél jött ki. Akkor letisztázom: december 27-én mondták, hogy ez már tuti elhalt és műtét január 4. Hazaküldött a doki, hogy hátha elkezd vérezni és akkor örüljek. Dec 30-jan 3 között együtt lehettünk, sőt asszem együtt is voltunk, mert mondtam hogy hátha ez megindítja és akkor nem kell műtét ha szerencsém van. Nem indult meg, megvolt a műtét negyedikén. A műtét után 3 héttel voltam UH-n, ahol a petefészkemet nézte, és mondta hogy most van a tüszőrepedésem, február 13-14-én fog megjönni. 13-én meg is jött (ezt kihagytam fent, bocsi) és 3 napja vérzek, de erősebben mint ahogy szoktam. És most egyszercsak hopp, kijött. 3 hete voltunk együtt a párommal, védekeztünk, 5 hetes terhes ha lennék az még nem 2 centis gyerek, akkor sem ha szteroidokat szedek... csak azt tudom elképzelni, hogy mivel a magzat elhalt már elég régen, 2 héttel a műtét előtt, esetleg véletlen már volt peteérés, és a műtét előtt fogant.. de hogy hogy ágyazodott be, lövédem sincs.


Köszönöm a kérdést, jól vagyok, semmi bajom testileg, csak vérzek, de mégcsak nem is görcsölök már. Ma viszont mielőtt ez történt, 3 órával azelőtt eléggé fájt a hasam, és épp sétáltam mikor éreztem hogy valami nem oké. Hazajöttünk és a betéten "találtam".. Mindjárt felteszem a képet, bár nem szivesen, de felteszem, lesokkoltam én is..


A műtétet nemhiszem hogy elrontották,mert az első mérete a babának amit láttak 2mm volt utána elkezdett összemenni 1,4-re és utána műtét előtti éjjel már nem is látták UHn..

2012. febr. 16. 21:25
 28/102 anonim ***** válasza:

Amúgy semmi értelme nem lenne feltennie egy ilyen képet,azon kívül,hogy elborzadunk.

Miért akartok látni egy elvetélt 6 hetes picikét? Nem bizonyítana a kép semmit. Vetélésnél egészben kijön az embrió,nem szabadna nagyon nézegetni. Bár lehet én sem bírnám ki.

2012. febr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/102 A kérdező kommentje:

Nem volt már "túl jó" állapotban mire megnéztük, de nem akartam elhinni hogy ilyen létezik, ezért mégis megnéztük:


[link] ezen látszódik a "c" alak


ez meg vízben van, mert "lemostuk", ezen konkrétan a szemét is látom..: [link]

2012. febr. 16. 21:34
 30/102 A kérdező kommentje:

Ikerterhesség teljesen kizárt, mert a végén már szinte üres volt a petezsák, de még ha el is néztek volna valamit (2 UH gép 3 orvos) akkor a baba már 14 hetes lenne, ahhoz meg baromira kicsi.. csak a műtét előttre tudom elképzelni.. az elképzelhetetlent kb..


kamukérdéses postokra nem reagálok, valahol megértem, de nem érdekel, kisebb gondom is nagyobb annál. Képet megkaptátok.

2012. febr. 16. 21:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!