Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes kismama vagyok....

19 hetes kismama vagyok. Tudok korcsolyázni. Szabad?

Figyelt kérdés
2012. febr. 17. 11:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
69%

Semmi nem tiltja, ha bízol magadban és mindenki másban is...

Én idén inkább kihagyom, még ha magamtól lábon is maradok, ki tudja ki lök fel a jégen vagánykodva...

26 hkm

2012. febr. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdésd most komolyan gondolod?

19 hetesen jégre menni?Hát nem tudom jó ötlet-e?Én négyszer voltam terhes,de sose jutott ilyen még az eszembe se!

2012. febr. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is tudok korcsolyázni. Nem voltam terhes, amikor ezelőtt 7 évvel korcsolyázás közben akkorát estem, hogy a farkcsontom letörött. Most terhes vagyok, jégre nem megyek korcsolya nélkül sem, viszont szenvedek a régi tudásom miatt :)

30 hkm.

2012. febr. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Én még a járdán is féltem, hogy elesek a jégen.Szerintem most ezt kihagyhatod nyugodtan. Ha valaki meg beléd rohan, és baj lesz?
2012. febr. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Eleg egy fenekre ules es megrepedhet a magzatburok. Szerinted megeri? En ezeket a dolgokat sosem ertettem. Egyik ismerosom 23 hetesen ment Ausztriaba naszutra, es elotte mondogatta, h o bizony sielni fog. Neki volt furcsa, h a csaladja miert ellenkezik. Vegul a ferje megtiltotta neki, de o siman sielt volna.
2012. febr. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi is nagyon szeretünk korcsolyázni, de így 23 hetesen és még 5 hetesen sem jutna eszembe, hogy korcsolyázzak.Szerintem te se kockáztass, nem éri meg.Inkább vigyázz a babádra!
2012. febr. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt most ki kellene hagyni!


Én is imádok korizni,és két éves múlt a lányom,szerettem volna vele is menni a jégpályára,de majd jövőre mutatjuk meg neki,milyen korizni!


Én nem merném bevállalni,pedig nagyon sportos anyuka vagyok!De ez terhesen nme fér bele!


2 éves kislány és 28 hetes pocakcsajszi anyuja

2012. febr. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem tenném!36 hetes km.
2012. febr. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Te tudsz.

És biztos vagy benne, hogy mindenki más is, akivel egyazon jégen koriznál?


A gyereked érdekében ezt most hagyd ki. Lesz még jövőre jég. Ilyen rizikós dolgokat nem nagyon mernek kismamák csinálni egyébként.......meg is lepődtem, hogy valakinek eszébe jut ilyesmi.

2012. febr. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
34%

23 hetes vagyok, harmadik babót várom és igen, most a hétvégén is kimegyek korizni a nagyobbjaimmal. A másik kettővel is koriztam. Sőt lovagolok is. Nem ugratok, nem ülök tapasztalatlan lóra, de a megbízható, idősebb lovaimon szoktam.

A dokim szerint ésszel bármit lehet, főleg, ha a kismama szervezete hozzá is van szokva.

2012. febr. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!