Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes kismama vagyok....

19 hetes kismama vagyok. Tudok korcsolyázni. Szabad?

Figyelt kérdés
2012. febr. 17. 11:09
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is hallgass azokra akik azt tanácsolják hogy nem szabad, vagy nem kéne...

én 26 éves vagyok 10 éves korom ota korcsolyázok minden télen, imádom, szó szerint eddig ki sem birtam hogy ne menjek el, de 17 hetes terhesen ugy vagyok vele bámi megtörténhet, ma majdnem elestem a házunk elött mert nem sozták még le, nagyon megijedtem...mi van ha ez a pályán történik? tuti nem bocsájtanám meg magamnak ha történne valami. Oké, hogy védve van oda bent, de ha pont ugy esel hogy valaki más is rád esik akkor mit fogsz mondani? hoppá?

inkább ne menj...nekem nagyon nehéz kibirnom hogy ne menjek mert a második otthonom a jég volt mindig:) de most muszáj kibirni:)

miattad és a baba miatt is.

2012. febr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
83%

Ismerősöm síelni ment 22 hetesen.

Egy srác beledurrant, nem ő volt a hibás. Egyből kórházba vitték, kint Ausztriában feküdt így 2 hetet,mire szállítható lett. A legnagyobb szerencséje volt,hogy végül is nem lett koraszülött (illetva nagy valószínűséggel halva szülött) a babája!

2012. febr. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!