Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap estem át missed ab....

Tegnap estem át missed ab. műtéten. Normális dolog, hogy ma már nem vérzem, vagy aggódjak-e miatt? Lelkileg is teljesen kikészültem.9 hetes terhes voltam.

Figyelt kérdés
2009. jún. 12. 17:48
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Sajnálom a babádat, azt hiszem abba én is belehaltam volna ha betegen született volna. Próbálok erőt venni magamon, csak sajnos egyedül nagyon nehéz. Főleg, hogy kollégák vagyunk, és sokszor kell majd látnom. Már majdnem három éve tartott az úgymond "titkos viszonyunk", mert sajnos ez az volt, sosem vállalt fel. Voltak mellettem barátnői, de mindig visszatért hozzám. Olyan se veled se nélküled kapcsolatban voltunk, hisz sokszor szakítottunk. Mikor belépett valaki az életébe én próbáltam kiszállni, de sajnos nem mindig ment. Hát ez van, ilyen az élet, ezt hozta a sors. Örülök, hogy megoszthattam ezt másokkal. Remélem egyszer kiheverem, és lesz még valaki akit így tudok szeretni. Bár most nem vágyom senki másra csak őrá, de talán már hiába.
2009. jún. 13. 09:00
 12/12 anonim ***** válasza:
Nagyon sok kitartást kívánok neked, hogy ki tudj szállni ebből a kapcsolatból. Ő nem érdemel meg téged! Légy egy kicsit büszkébb és ne hagyd magad kihasználni! Próbálj másik férfit találni, aki viszont szeret majd téged és örülne egy közös kisbabának is! Tudom nem könnyű a mai világban normális férfit találni, de hidd el, sikerülni fog, ha végre kivered a fejedből ezt a ...-ot. Szóval minden jót, jó egészséget, kitartást és nagyon sok erőt kívánok! Tudod, ami nem öl meg, az megerősít! Üdv.
2009. jún. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!