Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Történt már mással...

Kismamák! Történt már mással is ilyen? Aggódjak?

Figyelt kérdés
Ma reggel voltam a genetikai UH-n, 19 hetes vagyok, a doki mindent rendben talált, utána pár órára rá, mentem a védőnőhöz, agyon nyomkodta a hasamat de akkor se találta a szívhangot, és mondta hogy ne aggódjak, mással is volt már ilyen. 20 percig kereste. Szerintetek ez mindenképpen rosszat jelent vagy tényleg van olyan hogy éppen nem találja? Aggódjak és menjek dokihoz?
2012. márc. 22. 15:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Ne aggódj szerintem sem. Azóta amúgy nem érezted mozogni?

Amúgy a védőnők akkora bénák, sokszor a köldökzsinor pulzálására hiszik, h szívhang.

Szerintem csak arra jók, h odaadják a kiskönyvet.

Persze más, ha valaki szereti őket, azoktól elnézést.

2012. márc. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
jajj, nálam is volt ilyen, végig aggódtam a következő 2 hetet, míg dokihoz jutottam (persze éreztem a magzatmozgást,de ha egy picit nem,akkor rögtön jött az aggódás). emiatt nem engedtem többet a védőnőnek hallgatózni.
2012. márc. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Hát a mozgást még nagyon bizonytalanul érzem, nem tudom ő-e vagy sem. :-(

Egyébként anyukám is azt mondta h a védőnők csak arra jók h kötelező elmenni hozzájuk az adatok miatt.

Utolsó: hogy mondtad meg a védőnőnek h ne nézzen több szívhangot? nem kötelező?

Mert eddig egyszer nézett, de akkor is az enyémet találta meg 10 perc után, azon is aggódtam h miért ilyen lassú, mert azt mondta az a gyereké... Pont azt beszéltem valakivel h jobb lenne ha meg se nézné!

2012. márc. 22. 20:48
 14/20 anonim ***** válasza:
Én nem akarom azt írni, hogy ne aggódj, mert én aggódnék. Ha úgy érezném, hogy csak akkor nyugszom meg ha hallom, akkor elmennék akár ügyeletre is, hogy megnézzék a picim szívét. Nálam mondjuk már mozgolódott a baba de volt egy nap, hogy egy délelőttöt nem mozgott és mentem a dokihoz és nem nevettek ki, nem szúrtak le amiért elmentem.
2012. márc. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Az uh a mérvadó.

A védőnő meg tévedhet is!


4 gyerkőc anyukája

2012. márc. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Én megnézetném és nem idegeskednék hétfőig.

Sajnos én az ellenpélda vagyok. A doki nem hallotta, már agyon nyomkodott, aztán végül ráfogta , hogy na megvan, pedig tudta, hogy nincs szivhang. Azt mondta azért menjek uh-ra. Na ott közölték, hogy sajnos...

2012. márc. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Utolsó: Sajnálom ami történt! Komolyan azt mondta a dokid hogy van szívhang amikor nem volt? Ez azért durva.. Egyébként azóta többször is éreztem mocorogni, úgy hogy már nem idegeskedek! :-) Köszönöm a válaszokat!
2012. márc. 24. 23:28
 18/20 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy mozog a bébid. :)

Igen, azt mondta. Mikor szülés után mentem hozzá, mindjárt mondta, hogy ő tudta, hogy mi van, csak akkor ott nem akarta mondani a rendelőben. Talán jobb is, nem tudom, hogy jutottam volna akkor el a kórházig.

2012. márc. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
én vagyok, aki megkérte a védőnőt, hogy ne nézze a szívhangot. Ugyanígy kértem meg őt is. elmondtam, hogy a dokim rendszeresen nézi és nagyon rosszul éreztem magam, mikor ő (a védőnő) nem találta meg, így nem szeretném, ha nézné. egy szava nem volt erre, nem is haragudott meg. Nem nézte többet.
2012. márc. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
vegyél szivhanghallgatót
2012. márc. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!