Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babát várok, és tüdőszűrésre...

Babát várok, és tüdőszűrésre kaptam a munkahelyemen beutalót, mit tegyek? Nem szeretném elvégeztetni a vizsgálatot, de még nagyon pici a magzat, így még szólni sem szeretnék a munkahelyen.

Figyelt kérdés
Van esetleg más lehetőség is tüdőszűrésen, mint a röntgen vizsgálat? vagy mit javasoltok?
2012. márc. 31. 13:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Jézusom, SEMMIKÉPPEN se csináltass röntgent! Nagyon veszélyes...Istenem annyi buta ember van. Sokat azt hiszik a terhesség első 12 hete lóf@asz meg olyankor nem annyira parák a dolgok mint nagy pocakkal, sajnos az igazság az, hogy pont fordítva van. Az első 8 hétben a legparább minden pláne a röntgen, mert ilyenkor a legmutagénebb a génállomány. Ha itt mutálódik csak egy picit is valami annak később nagyon komoly következményei lehetnek, míg pl amikor a 7. hónapban már megvan mindene a babának, már nem annyira veszélyes. Nekem is van barátnőm akinek becsúszott egy röntgen mert nem tudta, hogy terhes és egészséges lett hál istennek a babája, de nem éri emg a kockázatot.
2012. ápr. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ki a buta, utolsóka?


Itt mindenki azt írta, hogy ne tegye! Nem tudsz olvasni?

2012. ápr. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Engem egy autóbaleset miatt kellett megröntgenezni pár éve, és mivel nem voltam teljesen magamnál, de valószínű volt tapintás alapján, hogy eltört a lábam, elsőként röntgenre vittek. Mivel akkor még nem volt semmilyen infója a röntgenesnek arról, hogy babát várok-e, mondta, hogy tesz egy védőakármit a hasamra, hogy ha ne adj isten babát várok, akkor se legyen baj (én mondtam, hogy nem tudok róla, de még semmilyen vizsgálati eredményem nem volt, így nem tudta kizárni). Nem voltam terhes, de ezek szerint terhes nőt is röntgeneznek, ha szükséges.
2012. máj. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!