Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam UH-on,8 hetes...

Ma voltam UH-on,8 hetes terhes vagyok. A doki nagyon furcsán nyilatkozott,32mm petezsák, mást nem látott. Szívhangot nem hallott. Egy hét múlva kell visszamennem, mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Együttlét után kb 5 nappal 40 fokos lázam volt 3 napig, antibiotikumot szedtem.

Lehet, h baj van?


2012. ápr. 6. 13:36
1 2 3 4 5 6
 11/60 A kérdező kommentje:

Most akkor szerintetek menjek el másik orvoshoz is?

Eléggé bunkó volt a doki, telefonált, stb, bár eléggé hosszan nézte, már akkor kezdtem aggódni, erre hablatyolt valamit, h fél éves a gép, amit megint nem értettem, hiszen akkor új, és csúcsszuper, vagy akkor nem ért hozzá?

Elmennétek a helyembe másik kórházba? Ott mit mondjak, elmondjam, h mi történt, vagy csináljak úgy, mintha nem tudnék semmit?

2012. ápr. 6. 14:21
 12/60 anonim ***** válasza:
100%
Én elmennék máshova ahol hüvelyi uh-t csinálnak. 8 hetesen már embriónak kellene ott lenni (csak később hívják magzatnak, azt hiszem kb 12. héttől)
2012. ápr. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 timszy25 ***** válasza:
100%

Szerintem mindenképpen menj el egy másik orvoshoz is mert akár baj is lehet.8 hetesen már embrió van nem pedig petezsák.

Nekem 5 hetesen volt petezsák rá két hétre mentem vissza akkor már 11 mm-es embrió és szívhang is volt már pedig nekem hasival csinálták.

2012. ápr. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el egy másikhoz is. Szerintem nem fontos mondanod, hogy jártál már máshol is, ahol csak petezsákot láttak, de hát döntsd el, hogy szeretnéd. Drukkolok azért, és írj, ha tudsz valamit!
2012. ápr. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
100%

nekem 6 hetesen 2mm es petezsák volt és 9 hetesen 25mm embrió.

sztem nem kell feltétlen aggódnod, ugyanis az enyém mindig épp megüti az alsó határértéket,mi olyan "lemaradós" tipusúak vagyunk.

a magzati diagnosztikai központban nagyon kedvesek voltak, ha pesti vagy, azt tudom ajánlani, az örs vezér környékén van-itt is orvosok nézik (czeizel endre is itt szokott rendelni genetikai tanácsadáson) és nagyon jó géppel dolgoznak.

majd írd meg mi van!

de én úgy érzem minden rendben lesz!:)

2012. ápr. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
100%
Én is bízom benne,hogy minden rendben lesz,de ha tényleg nem voltatok együtt később,akkor valóban 8 hetes terhes vagy.Ebben az esetben viszont nem jó jel,hogy csak petezsák van.Mindenképpen elmennék máshová,és nem említeném az előzményeket.Azt nem tudom,hogy az együttlét után 5 nappal kezdődő láz mennyire ártalmas(mivel a 10. nap körül van a beágyazódás),ám az biztos,hogy kora terhességben nagyon is,mivel vetélést okozhat.DRUKKOLOK,írj majd!
2012. ápr. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
71%

Én is ránézetnék azért...

Én 5 hét 6 naposan voltam, és volt már szívhang is.

2012. ápr. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
72%

9 hét+2 naposan voltam UH-on, akkor volt 45 mm a petezsák. Ehhez képest 8 hetesen a 32 mm nem rossz. :)


33 hkm

2012. ápr. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, abban maradtunk, h holnap elmegyünk egy másik kórházba, megmondom, h voltam orvosnál, de behazudom, h kicsit görcsölgetek.

Így hátha ránéznek szombaton is.

2012. ápr. 6. 20:18
 20/60 anonim ***** válasza:
100%
Szoírtok neked, nekem 3 hete volt a műtétem ilyen eset miatt 6 hetesen 8 mm, 8 hetesen 20 mm-es volt a petezsákom kilencedik hétig vártak de én tudtam hogy már nem lesz belőle semmi valahogy éreztem, főleg hogy a kislányom már 6 hetesen láttam ahogy ver a szíve meg egy kis pötty volt.Bíztatásul leírom hogy a dokim azt mondta 8 hetesen hogy az lenne a legjobb ha már 10 mm-el nagyobb lenne a petezsák akkor lenne esély a tiéd pont akkora. Majd írd meg mi volt. Borzasztó sok ilyen eset van mostanában nem tudom mi az oka.
2012. ápr. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!